minimalūs žiedai

Žavus žiedų minimalizmas

Vasara kvepia laukinėmis gėlėmis, smilgomis ir sūrius pajūrio oru. Visas veiklas šiuo sezonu minimalizuojame, dirbame sau, o ne kitiems, o atostogas stengiamės išnaudoti kuo produktyviau, atsiribojant nuo visko, kas kelia neigiamas emocijas. Vasaros polėkis viską minimalizuoti atsispindi ne tik veikloje ar aprangoje, bet ir papuošaluose. Moterys vengia makiažo, plaukus dažniausiai velia niekadėjas vėjas, o ant rankos – vienas kitas papuošalas. Minimalus, atrodo, niekuo neišsiskiriantis, bet be proto žavus. Taip, mes šįkart apie minimalizmą juvelyrikoje.

Paprastumas – raktas į nuoširdų susižavėjimą

Žiedai šiandien – labai mylimas aprangos atributas. Ir jie gali būti patys įvairiausi. Turbūt todėl ir yra tokie mylimi. Ir ne, tai ne sužadėtuvių ar vestuviniai žiedeliai. Tai patys paprasčiausi papuošalai, kurie skirti ne išsiskirti iš minios ar parodytų savo santykių statusą, o tiesiog atrasti savo stilių ir papuošti save. Nes žiedai juk nėra tik santuokos štampas. Tai savotiška individualumo išraiška.

Plonas metalinis lankelis papuoštas bitės sparnais, orchidėjos žiedlapiais ar vos pastebimu perlu. Dažnai neatkreipiame dėmesio į tas mažiausias detales, kurios žiede tampa pagrindiniu akcentu. O šiandien juvelyrai būtent tai ir nori mums parodyti – minimalizmas gali būti be proto žavus ir viskas slepiasi tose mažose detalėse.

Minimalizmas – tai vidinė ramybė

Tos visų taip gerbiamos ir mylimos ramybės kiekvienas ieško savaip. Vieni eina kalnais ir miškais, kiti retina savo spintos ar papuošalų dėžutės turinį. Ir taip šiose atsiranda minimalūs, neperkrauto dizaino žiedai, tinkantys bet kokiais progai ir bet kokiai dienai. O juk tai dažniausiai ir svarbiausia. Sunkūs papuošalai sveria rankas ir sielą. Jie apkrauna akis, užgožia paprastumą ir skatina mus norėti daugiau. Tačiau daug žmogui nereikia, kad jis būtų laimingas. Ir mažas žiedelis gali papuošti rankas, atgaivinti ir leisti jaustis savimi, kerint pačiu paprasčiausiu paprastumu.

Minimalizuoti papuošalų dėžutę kartais labai verta jau vien todėl, kad dažniausiai joje slepiasi tiek įvairiausių žiedų, kurie nė karto nepuošė rankų. Nes netiko prie vieno ar kitos garderobo derinio. Ir būtent todėl tie paprasti, minimalūs žiedai atranda savo vietą pas kiekvieną. Nes tinka visur – ir romantiškai vakarienei, ir tam labai svarbiam darbo pokalbiui. Tad gal laikas atrasti paprastumo ir minimalaus dizaino suteikiamą komfortą nei kaupti tose mažose dėžutėse milijonus nenešiojamos juvelyrikos?