vestuviniai ziedai

Vestuvinis žiedas – riba tarp originalumo ir tradicijos

Vestuviniai žiedai įprasmina santuoką ir tarsi simbolizuoja neišsenkančią dviejų žmonių sąjungą. Tai ne tik prabangus juvelyrinis dirbinys, bet ir jungiantis simbolis, kuris lydi visą gyvenimą. Šiandien keičiantis nusistovėjusioms normoms, bandoma ieškoti originalių sprendimų ir žiedus padaryti itin individualius.

Tradiciniai žiedai įprastai būna apvalūs, gaminami iš geltono ar raudono aukso. Gana ilgą laiką naudojamas baltasis auksas taip pat nebėra naujiena, todėl nieko nebenustebinsite pasirinkę šį variantą. Jeigu jaučiate, kad norite išskirtinumo, pirmiausia, turite apsibrėžti, koks turi būti pats juvelyrinis dirbinys, o tada leistis į paieškas.

 

Pagalvokite apie tokius faktorius:

• Stilistika. Tai gali būti modernus minimalizmas, elegantiška klasika ar itin prabangi estetika.
• Metalas iš kurio bus gaminami žiedai. Šiandieninėje perspektyvoje vestuviniai žiedai nebūtinai turi būti padaryti iš aukso, kitos poros prabangaus metalo taip nesureikšmina, todėl renkasi pigesnius, tačiau ilgai reprezentatyvią išvaizdą išlaikančius metalo lydinius.
• Žiedų suderinamumas. Pagalvokite ar tai bus unisex pagrindo žiedai, vienodai tinkami tiek vyrui, tiek moteriai ar žiedai turės bendrą apjungiančią detalę, tačiau bus skirtingi, pavyzdžiui, moters labiau dekoratyvus.

 

Originalūs žiedai – stenkitės juos pritaikyti prie savo asmenybes

Renkantis žiedus, labai svarbu juos „pajausti“, kad tai yra jūsų. Specialistai pataria rinktis tai, kas ir po keleto dešimtmečių vis dar atrodytu taip pat patrauklu ir stilinga. Nesivaikykite per didelio blizgesio ir perteklinių juvelyrinių dirbinių, geriau sustokite tiek minimalizmu, estetika ir klasika, kuri priešingai nei gali pasirodyti, nebūtin ai turi būti nuobodi.

Šiandien vis labiau populiarėja matinio metalo vestuviniai žiedai. Jie atrodo itin šarmingai ir tinka praktiškai kiekvienam. Įprasta žiedo forma neįpareigoja ir yra visiškai neliečiama laiko ir kintančių tendencijų. Tie, kurie nori didesnio dekoratyvumo, siūlome pasidomėti vietinių juvelyrų darbais, kurie dažnai pasižymi raižiniais, tam tikromis linijinėmis skirtingų metalų integracijomis. Dažnai net juvelyriniai salonai suteikia galimybę susikuri žiedus patiems. Kaip tai veikia? Jūs pristatote savo idėją juvelyrui, jis įvertina ir pabando padaryti simuliacinį modelį, tokiu derybų būdu susikuriate originalius ir tik jūsų žiedus.

Atminkite, kad jūsų investuotas laikas į tinkamo žiedo radybas dažnai yra glaudžiai susijęs su galutiniu variantu, todėl geriau užtrukite šiek tiek laiko ieškodami „tų“ vestuvinių žiedų ir būkite patenkinti jais visą likusį laiką.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *