vestuviniai žiedai

Vestuviniai žiedai: klasika, deimantai ir pridedamoji vertė

Vestuvinių žiedų klausimas planuojant didžiąją šventę dažnai neduoda ramybės. Šiandien vis dažniau pasirenkami originalaus stiliaus, netradiciniai žiedai, tačiau tuo pačiu baiminamasi, kad papuošalas greitai pabos. Ko šiandien reikėtų ieškoti, kokie vestuviniai žiedai populiarūs, kokie ne – pateikiame kelis patarimus. Galbūt išsirinkti ir priimti sprendimą taps lengviau.

 

Tradiciniai pasirinkimai

Tie, kurie linkę paisyti tradicijų, pernelyg neišsiskiria aprangos stiliumi, ryškių papuošalų taip pat nemėgsta. Tradiciniu pasirinkimu laikomi paprasti auksiniai žiedai su minimaliais papuošimais. Vyro žiedo lankelis platesnis, moters – plonesnis, išryškinant moterišką eleganciją.

Daugelio įsitikinimu, vestuvių žiedai privalo būti geltono aukso, juk tokios tradicijos! Tačiau vis dažniau prioritetu tampa ir baltas, o pastaruoju metu dar ir rausvasis auksas, kurį nešiojo seneliai ir proseneliai. Vertėtų akcentuoti, kad prie tradicinių pasirinkimų reikėtų priskirti ir tuos, kurie renkasi relikvinius papuošalus. Paveldėti vestuviniai žiedai dažnai turi gilesnę ir daug reikšmingesnę prasmę, ypač jei papuošalas buvo tėvų ar senelių. Jei turite galimybę rinktis klasikinius, vintažinius, senoviškus žiedus, kuriuos nešiojo Jūsų artimieji – rinkitės juos. Taip papuošalas įgaus dar didesnę pridedamąją vertę.

 

Dėmesio – deimantai

Visgi, didesnių sunkumų kyla merginoms, kurios negali apsispręsti ar nori itin elegantiško, deimanto akute puošto žiedo, ar paprasto, graviruoto ar ne. Tad be tradicinių žiedų vertėtų pakalbėti ir apie papildomai inkrustuotus deimantais.

Peržvelgus įvairias žiedų nuotraukas, apžiūrėjus visų draugių žiedus ir papuošalų dėžutes, dažnai bandoma susikurti individualų įvaizdį. Norima išsiskirti ir tikimasi, kad būtent deimantų pagalba tai pasiekti bus daug lengviau ir paprasčiau. Tačiau kokie vestuviniai žiedai atrodys subtiliai ir neperkrautai? Juk deimantai savaime jau yra atkreipiantys dėmesį. Kaip išlaikyti subtilumo, elegancijos ir stiliaus harmoniją? Pateikiame kelis naudingus patarimus.

• Jei nenorite į save atkreipti dėmesio – vienos inkrustuotos akutės siaurame lankelyje pilnai užteks;
• Jei rinksitės platesnį žiedo lankelį, galima rinktis kelias vienodo dydžio akutes (3 ar 5), einant į šoną nuo vidurio, akutės turėtų mažėti, taip atrodys estetiškiau;
• Deimantai gali būti ir visiškai minimalūs, vienodo dydžio, inkrustuoti visiškai žiedo lankelio krašto.

Savaime aišku, deimantai labiau būdingi bus moterims. Norint pridėti papuošalui vertės, galima išgraviruoti datą, vardus iš vidinės pusės. Taip žiedas taps daugiau nei papuošalas ir meilės simbolis. Rinkitės tokius žiedus, kurie patys kurs Jums pridedamąją vertę, papildys stilių ir džiugins kiekvieną dieną.