Tinkleliai nuo vabzdžių, namų apsauga, tinklo akutės

Tinkleliai nuo vabzdžių: kaip išsirinkti?

Tinkleliai nuo vabzdžių viena iš reikalingiausių priemonių namuose šiltuoju metų laiku. Norint išvėdinti patalpas ar tiesiog įsileisti oro yra atidaromi langai, pro kuriuos į namus gali patekti įvairūs vabzdžiai. Daugelis tikriausiai sutiks, kad musės kambaryje tikrai nėra malonu. Taigi, kaip išsirinkti geriausius apsauginius tinklelius savo namams?

 

Nuspręskite, kokio tipo priemonės reikia

 

Jei turite terasą, gali prireikti apsauginės priemonės ne tik langams, bet ir durims. Jos puikiai apsaugo ne tik nuo musių, bet ir uodų, kurie dažniausiai pasirodo vakarais. Naujausios technologijos leidžia sukurti vos pastebimus produktus, kurie puikiai dera įvairiame interjere. 

 

Tinkleliai nuo vabzdžių gali būti įvairių dydžių ir formų, taip pat tvirtinami tiek išorėje, tiek viduje, todėl netrukdo naudotis langais ar durimis. Verta paminėti ir tai, kad tokias priemones lengva montuoti ir pritaikyti tiek plastikiniams, tiek mediniams langams.

 

Įvertinkite išmatavimus

 

Prieš įsigyjant apsauginę priemonę nuo vabzdžių, svarbu gerai išmatuoti langus ir duris, prie kurių ją tvirtinsite. Verta nepamiršti ir akelių dydžio: kuo mažesni tarpeliai, tuo tinklelis geriau apsaugo ne tik nuo smulkių vabaliukų, bet ir pūkų ar žiedadulkių. Priemonė su didesnėmis akelėmis padeda į namus įleisti daugiau gryno oro.

 

Atkreipkite dėmesį į augintinius

 

Jei namuose laikote augintinių, verta atkreipti dėmesį, kad tinkleliai nuo vabzdžių būtų tvirtesnės medžiagos. Tokios priemonės dažniausiai būna atsparios keturkojų atakoms: tiek katinui nusprendus pagaląsti nagus, tiek šuniui nusprendus išsiveržti į lauką. Tokia priemonė ne tik puikiai apsaugo nuo vabzdžių ir žiedadulkių, bet ir leidžia jaustis ramiai dėl savo augintinių.

Nepamirškite vaikų ir vyresnio amžiaus žmonių

 

Tam, kad namų aplinka būtų draugiška visiems, svarbu atkreipti dėmesį ir į tai, ar juose negyvena maži vaikai ar vyresnio amžiaus žmonės. Tokiu atveju rekomenduojama rinktis ryškesnius apsauginius tinklelius, kurie yra lengviau pastebimi.

 

Jei planuojate įsigyti tinklelius nuo vabzdžių, verta pasinaudoti šiais patarimais. Patraukliai atrodanti ir patvari apsauginė priemonė – puikus būdas apsaugoti savo namus šiltuoju metų sezonu.