virtuvės komplektas nedidelėje erdvėje

Tinkami virtuvės baldai suteiks reikiamos erdvės

Ne visi namai pasižymi tobulu kambarių išdėstymu. Vienose kambariuose erdvės per daug, kitose per mažai. Vis dėlto tenka su tokiu išdėstymu sukurti tobulus namus, todėl net ir mažiausios erdvės turi būti tinkamai iš anksto suplanuotos. Jei būtent virtuvėje vienaip ir kitaip niekas netelpa, tai galima išnaudoti savo naudai, internetiniame puslapyje Baldaipl.lt galima rasti ne tik baldus, bet ir naudingos informacijos, kaip išdėstyti savo virtuvę.

 

Kaip tinkama išnaudoti mažos erdvės virtuvę?

  • Jei ant žemės trūksta erdvės, spinteles galima pritvirtinti prie lubų, tokiu būdu virtuvės neužkimšite baldais. Dažniausiai papildomi stalčiai būna aukštesni nei būtina, todėl vertėtų juos išdalinti į dalis ir suteikti vietos nereikalingiems baldams.
  • Virtuvės baldai gali ne tik būti aukštai pakabinti ar su papildomais stalčiais, bet ir gali suteikti erdvės pojūtį, jei jos net nėra. Balta švelni spalva sukurs jaukumą, tačiau ir suteiks švaros ir tvarkos jausmo. Vengiant tamsių ir šaltų atspalvių, bus išvengiama problematika dėl erdvės stokos. Baldaipl.lt ir kitos baldų parduotuvės suteikia galimybę rinktis iš plataus prekių asortimento.
  • Daiktai turi turėti savo vietą. Geriausiu variantu neturėtų likti nei vieno numesto įrankio ant virtuvės stalo. Netgi maistas turi būti sudėtas į dėžutes ir tvarkingai paruoštas naudojimui. Tokiu būdu išvengsite sugedusio maisto ir netvarkos savo virtuvėje. Jei stalčiuose nebetelpa peilių rinkinys, galimas variantas magnetinis pakabinamas laikiklis. Tai apsaugos nuo susižalojimų ar pamestų įrankių.
  • Ieškokite tinkamiausio varianto. Virtuvės baldai turi atitikti aukščiausius standartus ir neužgožti visos virtuvės. Internete gausu pasiūlymų, kaip išplanuoti savo virtuvės erdvę, nepasiliekant prie standartinių pasiūlymų. Jei jūsų virtuvė pasižymi kitoks erdvės išdėstymu, tai būtinas ir kitoks planavimas.
  • Augalai ir langai. Natūralumas suteiks virtuvei malonumo dirbti joje, būtent todėl baldus ar vietai jai įkurti rinkitės pagal tai, kas suteikia malonumo jums. Net ir vienas langas suteiks galimybę žvilgtelėti į lauką bedirbant ir atsipalaiduoti po dienos darbų.

 

Virtuvė – tai vieta, kur prasideda mažų malonumų kūrimas. Todėl buvimas joje neturėtų kelti diskomforto, kad joje net nėra, kur apsisukti. Baldai gali būti nestandartiškai išdėlioti pagal poreikius, o kiekvienas įrankis privalo turėti savo vietą.