dieninės užuolaidos pašviesna namus

Šviesūs namai – jaukūs namai

Daugelis mano, kad namų jaukumas priklauso nuo baldų, tačiau iš tiesų, daug daugiau tam įtakos turi įvairios detalės. Gali įsikraustyti į namus, apstatyti juos baldais, tačiau jei juose nebus asmeninių daiktų ir akcentų, būstas vis tiek netaps savas. Be to, pastaruoju metu išpopuliarėjo ypač šviesūs butai, tad ir jaukumas savaime pradeda asocijuotis su šviesa. Šįkart nusprendėme pakalbėti būtent apie tas detales, kurios kuria jaukumą ir leidžia į namus įnešti šiek tiek šviesos. Juk vasara – tai labiausiai tam tinkantis laikas.

Atverkite langus

Labai nemažai žmonių vasaros metu stengiasi išlaikyti namuose pastovią temperatūrą. Tad ir langus laiko užvertus, kad vidun nepatektų karštis. Tačiau užverti langai šviesos į namus daugiau neįneš, be to, vasaros sezonu labai reikia vėdinti patalpas. Vienas iš akcentų, kurie suteikia namams elegancijos, pašviesina interjerą ir leidžia į namus patekti šiek tiek saulės spindulių – baltos dieninės užuolaidos. Jos tinka tiek industriniam, tiek klasikiniam ar minimalistiniam interjerui, tad dažnai tampa pagrindiniu sprendimu, norint susikurti jaukesnę aplinką. Jei norite individualių užuolaidų, siuvimo paslaugas iš pasirinktų audinių siūlo Domus Lumina.

Dekoruokite langus papildomais akcentais

Norite dar jaukumo, tačiau užuolaidos atrodo atsibodęs variantas? Papuoškite jas šviečiančiomis spalvingomis lemputėmis. Tai tinka ne tik vaikų ar paauglių kambariams. Vis tik viskas priklauso nuo to, kaip pakabinsite ir kokį girliandų tipą pasirinksite. Jos gali puošti tarsi lambrekenas, kabinant puslankiais ant karnizo. O pasirinkus kitą formą, jas galima kabinti taip, kad kritimas būtų vertikalus. Jaukus ir šviesus miegamasis – garantuotas. Jei jomis bus papuoštos dieninės užuolaidos, patalpa savaime atrodys daug šviesesnė.

Veidrodžiai – priemonės ne tik padidinanti patalpas

Taip, pirmiausia veidrodžiai optiškai didina patalpas, tačiau jie taip pat puikiai pasitarnauja ir kaip dekoracinė priemonė, o atsispindinti šviesa pašviesina ir patalpas, tad dažyti sienų baltai nebūtina. Veidrodis gali suteikti jaukumo ir miegamajam, ir koridoriuj, jei pastatysite platesnį, dviem žmonių siluetams skirtą veidrodį.

Pridėkite šviesių pagalvėlių, patieskite šviesų kilimą ir tiesiog naudokite daugiau šviesių dekoracijų. Tačiau nepamirškite ir spalvų. Namų jaukumas priklauso ne tik šviesos, bet ir nuo dekoracijų reikšmės. Juk šeimos kelionės nuotrauka suteiks daug daugiau emocijų nei paprastas gamtos paveikslas.