plaunamas dulkių siurblys - tai švara ant stalo ir po stalu

Švarūs namai – sveikas žmogus

Žmogaus sveikata – brangiausias turtas, kurį labai svarbu išsaugoti. Norite tikėkite, norite – ne, tačiau net ir plonas sluoksnis dulkių virš Jūsų rašomojo stalo gali turėti įtakos. O kiek jų kaupiasi po spintelėmis ar lovomis, nesinori ir įsivaizduoti. Tačiau tikėtina, kad su jomis jau ne kartą susidūrėte. Ir pasiekti jas sunku, ką jau kalbėti apie tobulą išvalymą, kurį kartoti reikia mažiausiai kas antrą dieną. Norite sprendimo? Šį tą Jums turime.

 

Erzinantys dulkių kamuoliai ir alergija gali greitai baigtis

Tvarkymasis erzina, tad daugelis šluotos į rankas neima tol, kol nešvarumai nepradeda badyti akių. O kai jau pradeda, kartais būna ir truputį per vėlu. Nes alergijos ima ir ateina neatsiklaususios. Tokiais atvejais šluoti ir plauti grindis, vėdinti patalpas reikia kelis kartus per dieną. Mažiausiai! Namų švarą palaikyti galima net tuomet, kai Jūs nesate namuose. Nepajudinant nė piršto. Kaip? Sprendimas – plaunamas dulkių siurblys. Vienas prietaisas – kelios funkcijos, o namai švarūs kasdien nuo ryto iki vakaro! Kuo šis prietaisas toks ypatingas?

Na, pirmiausia vertėtų akcentuoti, kad alergijos, kosuliai ir slogos pirmiausia prasideda nuo apsileidimo. Aišku, įtakos turi ir genetiniai veiksniai, tačiau jie gali stipriai sumažėti ir netgi dingti, jeigu reguliariai tvarkysitės namus. O su plaunamu dulkių siurbliu robotu galima kartais ir pamiršti, kad reikia tai padaryti, nes robotas tai tiesiog padarys neprašytas. Kaip? Juos galima tiksliai užprogramuoti pagal laiką.

Na, pavyzdžiui, pajungėte robotą veikti ryte, prieš išeinant iš namų. Jau ramu. Na ir aišku, reikėtų, kad grįžus po drabų taip pat nepasitiktų dulkių sluoksnis, iškart skatinantis prie nevaldomo kosulio ir pasileidusios slogos. Nustatykite laiką, kad plaunamas dulkių siurblys grindis išvalytų dar prieš Jums grįžtant ir pamiršite ne tik slogą, bet ir kaip dulkės atrodo.

 

Paprasta namų priežiūra ir gera savijauta

Svarbiausia, rūpintis savo sveikata. Alergija gali suintensyvėti net ir tvarkantis. Tad gal geriau leisti tai atlikti moderniems, kasdienybę palengvinantiems prietaisams. Juk kuo švaresni bus namai, tuo greičiau pamiršite, ką reiškia visur su savimi tampytis nosinių pakelį ir vaistus nuo alergijos. Gyvenimas gali gerokai paprastesnis. Leiskite sau tai patirti ir mėgautis sau malonia veikla vietoj grindų valymo.