ecovacs windbot

Švarūs langai – misija įmanoma?

Vos pro langus nušvitus pirmiesiems saulės spinduliams, namų šeimininkės puola šveisti ir blizginti langų. Kodėl? Nes nešvarumai ir nuo lietaus likusios žymės tiesiog bado akis. O jeigu dar tie langai panoraminiai, tai langų šveitimas tampa pagrindiniu šeštadienio tikslu ir veikla. O pasiekti blizgančius, tviskančius langus pasirodo ne taip ir lengva.

 

Robotai valo geriau nei rankos?

Toks teiginys drąsus ir ginčytis labai norisi. Kartais atrodo, net nagus niežti kaip norisi ginčytis. Juk tiek darom, šveičiam su viskuo, kuo galim, perkam brangiausias priemones, kad galutinis rezultatas džiugintų akis ir širdį. Tai tada kodėl atsiranda tokios priemonės, kaip ecovacs winbot langų valymo robotas? Ar jis tai daro geriau nei mes? Bet ar tikrai?

Panagrinėkite kokias priemones naudojame mes ir ko reikia robotui? Dažniausiai imame į rankas pirmą pasitaikiusį langų valiklį, nupurškiame langą ir pradedama blizginimo darbą su kuo? na tai būna ir mikropluošto šluostė, ir popierinis rankšluostis, ir buvusios užuolaidos skiautės. Kas ką randa, tas tą naudoja.

O robotas ką? Viskas ko jam reikia, tai pakraunamas akumuliatorius ir speciali valymo šluostė. Manote, kad įsigijus tokią pačią šluostę, kokia naudojama robote ir Jums pavyks langus nublizginti taip idealiai, kaip tai padaro robotas? Turbūt ne. Kodėl? Na, kaip ir naujausias ecovacs winbot, taip ir kiti langų valymui skirti robotai dirba naudojant vakuuminę sistemą. Jiems nereikia papildomų purškiklių ir panašių dalykų tam, kad langai liktų švarūs. Tad išeina taip, kad robotai tikrai dirba geriau nei žmogus.

 

O gal tai visai gerai?

Žinot tą jausmą, kai atrodo, kad jau visą dieną blizginate langus, o įvairiausi šluostės šuorai, linijos vis tiek lieka ir gadina vaizdą. Gadina ne tik vaizdą, gadina ir nuotaiką ir kartais atrodo, kad tie langai niekada nebus švarūs. Tokiais atvejais daugelis tiesiog bando viską paslėpti užuolaidomis. Tačiau ir jos ne visada yra išsigelbėjimas.

Gal visgi visai gerai, kad langus šiandien gali valyti robotas. Jūs sutaupote pinigų, kuriuos įprastai leidžiate ant įvairių valymo priemonių, be to, sutaupote ir laiko. Tą laiką galite skirti šeimai, draugams ir išsvajotai šeštadienio popietei su knyga. O jeigu mylimasis įkyriai klausinėja, ko norite dovanų šiam gimtadieniui, jau galite pasakyti – langų valymo roboto.