medinė fasado apdaila

Stilinga fasado apdaila – pagrindinis eksterjero akcentas

Statant namą didžiausias dėmesys skiriamas ne kam kitam, o kambarių skaičiui, jų plotui ir būsimo interjero vizijai. Retas, kuris daugiau pagalvoja apie tokius dalykus, kaip eksterjeras ir namo fasado dizainas. O vertėtų, nes namo fasadas ra ta dalis, kuri pirmoji sužavi svečius, kaimynus ir kuria apie Jūsų namus priminį įspūdį. Koks jis bus – priklauso nuo Jūsų. O mes pateikiame kelis stilingus variantus, leisiančius paįvairinti bendrą būsto išorės stilių.

 

Medinė viso namo fasado apdaila

Pastaruoju metu populiarėja urbanistinis stilius, vyrauja neišbaigtas dizainas, betoninės sienos, tačiau toks namo fasado dizainas šaltas ir atstumiantis. Daugeliui tai atrodo praktiška, tačiau dalis interjero dizainerių siūlo atsižvelgti į kitą dizaino pusę ir fasado apdailai naudoti medines lenteles. Medinis eksterjeras gerokai jaukesnis, be to, padeda sutaupyti nemažai šildymui išleidžiamų išlaidų. Kodėl? Nes medis yra natūralus izoliatorius, o betoninės sienos traukia šaltį, kuria ne tik estetinį, bet ir fizinį nejaukumą. Dekoravus namą pilna medine apdaila, namas įgauna papildomą šilumos izoliacinį sluoksnį, o būdų kaip namą dekoruoti galima rasti mažiausiai 10 skirtingų. Viskas priklauso nuo vaizduotės ir noro.

 

Dalinė namo apdaila

Dalinė fasado apdaila medinėmis lentelėmis – puikus pasirinkimas tiems, kurie nenori išlaidauti, tačiau trokšta suteikti savo namo eksterjerui naują, stilingą įvaizdį, atnaujinti būsto fasadą. Papuošti medinėmis lentelėmis galima tik namo kampus ar vidinę, kieme esančią dalį, sujungiant ją medine lauko terasa, taip išlaikant vientisumą ir džiaugiantis ypatingai jaukiu dizainu. Mediniu dizainu galima papuošti ir tuščia šoninę namo sieną, kurioje nėra langų. Toks pasirinkimas taip pat paįvairintų eksterjerą ir suteiktų jam daugiau išskirtinumo.

 

Langų apdaila

Tiems, kurie nesugalvoja, kurią namų dalį būtų galima dekoruoti, tačiau svajoja apie minimalias eksterjero dekoracijas, siūlome medine fasado apdaila papuošti langus. Storesnis ar plonesnis medinis rėmelis – šis pasirinkimas priklauso nuo skonio ir namo stiliaus. Šio tipo medinė apdaila – minimali, tačiau visada atrodo žaviai ir pagyvina būsto išorę neįdėjus labai daug pastangų.

 

Namo eksterjeras, dekoruotas medinėmis lentelėmis – paprastas ir jaukumo suteikiantis apdailos sprendimas. Tinkamai pasirinkus, galima sukurti daug stilingų kompozicijų, derinant skirtingus medienos raštus, tekstūras ir spalvas. Viskas ko reikia – tai kūryba.