Baldai Kaunas po šlatiniu langu palėpėje

Šlaitinis stogas arba kaip įrengti jaukią palėpę?

Gyvenantys individualiuose, nuosavuose namuose dažnai gali pasigirti, jog turi palėpę su šlaitiniu stogu, tačiau dar dažniau ši slypi po storu dulkių sluoksniu ir nereikalingais, palėpėje nugrūsais rakandais. Labai daug nuosavų namų savininkų nežino, kaip būtų galima išnaudoti palėpę arba net pagalvoja apie kitokį jos panaudojimą, nes juk ji puikiai tarnauja ir kaip sandėliukas. Vis dėlto, kam užkimšti palėpę nereikalingais daiktai, kai ji gali tapti dar viena nuostabia erdve gyvenimui?

 

Kokius baldus rinktis?

Palėpė tokia erdvė, kurioje gana sudėtinga pasirinkti tinkamus baldus. Ypatingai, kai patalpos kraštuose dėl šlaitinio stogo vietos gerokai mažiau nei norėtųsi. Vis dėlto, panikuoti dėl to tikrai nereikia. Palėpę gali papuošti ir klasikiniai, ir visai minimalistiniai baldai. Kaunas ir jame esančios baldų parduotuvės, tokios kaip Adorno amerikietiški baldai tikrai turi ką pasiūlyti. Ypatingai tiems, kurie dairosi kažko, kas papuoštų ir būtų kuo ilgiau naudojami. Ši mūsų jau patikrinta baldų parduotuvė siūlo amerikoje gamintą produkciją, išsiskiriančią ne tik dizaino ypatybėmis, bet ir bendraisiais baldų kokybės išskirtinumais. Vis dėlto, kokius juos rinktis? Štai kelios idėjos:

• Palėpėje galite į rengti svečių kambarį
• Tai puiki vieta paauglio asmeninei erdvei
• Laisvalaikio – šeimai skirtas erdvė

 

Kompozicijos kūrimas

Priklausomai nuo to, kaip erdvę planuojate panaudoti, turėtų būti pasirenkami ir baldai. Kaunas žavi architektūriniais pastatais, tačiau profesionalių architektų, galinčių patarti šiais kompoziciniais interjero klausimais – ne vienas ir ne du. Tereikia klausti, prašyti konsultacijos, juk nebūtina prašyti, kad ir darbą už Jus atliktų. Taigi, kaip viską dėlioti?

• Jei tai bus laisvalaikio erdvę, Jums prireiks jaukaus kampo, šis puikiai tinka ir prie šlaitinio stogo. Šalia jo, daugiau centre, įkomponuokite patogų neaukštą staliuką, kad būtų galima pasidėti ir kavos puodelį, ir skaitomą knygą, ir žaidimų pultelį. Jeigu esate mėgstantys pažaisti video žaidimus, prireiks telelvizoriaus, geriausia, kad šis būtų priešais, o jei daugiau laikote save stalo žaidimų fanatikais, tada prireiks didesnio stalo. Atsižvelkite į tai, ką veiksite, nes „Adorno“ amerikietiški baldai turi ką pasiūlyti.

• Paauglio kambariui reikės patogios lovos, statykite ją centre, tačiau prie sienos. Rašomasis stalas tegul būna po stoglangiu, taip ant jo kris pakankamai saulės šviesos ir bus maloniau mokantis, sutaupysite elektros išteklių. Spinta geriausia statyti kitoje pusėje priešais lovą, o kad būtų jaukiau – patieskite minkštą kilimą. Be visų šitų, klauskite savo paayuglio ko jam reikia kambaryje.

• Svečių kambariui reikia mažiausiai – patogios lovos, stalo, spintelės daiktams pasidėti, šviestuvo. Šis variantas paprasčiausias, tik štai klausimas, kaip dažnai jo prireikia? Jeigu svečiams vis pritrūkstate vietos, tada prašm, tai puikus sprendimas.

 

Išnaudokite kiekvieną palėpės centimetrą ir turėsite dar vieną jaukią erdvę laisvalaikiui. Daiktų sandėliavimas dar nieko nieko gero neatnešė, geriau jau juos parduokite.