sisteminiai baldai

Sisteminiai baldai namuose – verta ar ne?

Ar dažnai bandote įsivaizduoti kaip būtų galima tanaujinti būsto interjerą? Kartais atrodo, jog viskas čia yra labai paprasta. Tačiau pabandant tai padaryti, suprantama, kad gal būsto atnaujiniams reikalauja šiek tiek daugiau lako nei atrodo iš pirmo žvilgsnio. Vis dėlto, žmonės, kurių namus puošia sisteminiai baldai namų atnaujinimą atlieka greitai ir paprastai. Ir dažniausiai kyla klausimas – kodėl? Tai šįkart būtent apie tuos sisteminius baldus ir interjero atnaujinimo ypatybes.

 

Viena sistema – daugybė skirtingų variantų

Sukurti vientisą interjerą be dizainerių pagalbą – viena sudėtingiausių užduočių. Ypač jeigu šįkart reikia atnaujinti ne detales, kaip šviestuvai ir minimalios, jaukumo namams suteikiančios dekoracijos. Kai tenka kurt interjerą nuo nulio, dažnas susiduria su ta problema ir pagrindine baime – vientiso stiliaus išlaikymas pasirinkus vieno stiliaus baldus. Aišku, nemažai žmonių bando suderinti kelis ir taip sukuria kažką unikalaus. Pavyzdžiui, derina modernų ir klasikinį arba minimalų ir rustic stilių. Tačiau čia vis tiek reikia šiokių tokių gebėjimų ir bazinių žinių, kad nebūtų nukrypta nuo vyraujančio ir dominuojančio stiliaus. Vien dėl šos priežasties, daugelį besikuriančių šviežią interjerą, pradeda dominti sisteminiai baldai. Susidomėjote ir Jūs? Vizualinę informaciją rasite jų svetainėje, o gyvai apžiūrėti galite ir Smart baldai salonuose visoje Lietuvoje.

Šio tipo baldai pasymi vienu labi svarbiu ir labai paprastu aspektu – jie visi yra jau iš anksto suderinti. Tiek formomis, tiek spalvine palete. Juos galima dėlioti kaip norite ir po mėnesio tiesiog perstatyti pakeičiant baldo formą (taikoma sekcijoms). Norite – sustumiate į vieną, norite, išsakidrote po visą erdvę. Sisteminių baldų komplektai yra tarsi bonus taškai tiems, kuriems iki šiol niekaip nesiseka išlaikyti interjero formavimo testų. Jie palengvina bendrą užduotį, o tuo pačiu leidžia eksperimentuoti su formomis ir išskaidymu. Tai vienas korpusas ir galybė skirtingų variantų, leidžiančių kurti taip kaip norite Jūs, nenukrypstant nuo pagrindinės interjero ašies.

 

Nuo svetainės iki miegamojo

Sisteminiai baldai yra labai paprasto dizaino ir turi specialias kolekcija,s kurias pritaikyti galima net vaikų kambaryje. Vaikai savo miegamuosiuose labiausiai nori pokyčių. Leiskite jiems juos turėti taip džanai, kaip jie to nori. Be to, tas stiliaus ir spalvinės paletės vientisumas ir išlaikymas taip pat turi savų pliusų. Pavyzdžiui, privalu paminėti – miegamajame nuosekli spalvinė paletė ir neblaškantis baldų stilius ramina. Ir nereikia vargti derinant medžių atspalvius, plokščių spalvų su sienomis ir panašiai. Jei vis dar kyla klausimas ar verta rinktis sisteminius baldu, tai žinokite, kad tikrai verta.