dviaukštės lovos, dviaukštės vaikiškos lovos, vaikiškos lovos

Rinktis dviaukštę lovą – verta

Planuojant vaikų kambarį galite susidurti su aibe sunkumų: kokia spalva dažyti kambarį, kokius baldus, dekoracijas rinktis. Užduotis tampa dar sudėtingesnė, jei į vieną kambarį reikia sutalpinti ne vieną, o kelias atžalas. Juk kambarys – ne guminis, tad esamą erdvę teks išnaudoti protingai ir funkcionaliai. Tam, kad vaikai turėtų pakankamai laisvos vietos užsiimti mėgstama veikla, dviaukštė lova gali tapti puikiu pagalbininku. Žemiau pateiksime keletą šių lovų privalumų.

 

Sutaupysite vietos

Savaime suprantama, jog vaikų kambarys turėtų pasižymėti erdvumu ir patogiu išplanavimu, kadangi vaikai itin mėgsta judėti. Jeigu viename kambaryje neturite galimybės sutalpinti dviejų vaikiškų lovų, kodėl nepasirinkus lovos, turinčios du aukštus? Dviaukštės lovos padės išspręsti nemažą problemą, jeigu vietos kambaryje stinga. Taip būtų panaudota vieta, skirta tik vienai lovai, tačiau miegoti galėtų abu vaikai. Antros lovos vietoje galėsite įrengti poilsio, žaidimų zoną ar kitaip naudingai išnaudoti likusią laisvą erdvę.

 

Didelis funkcionalumas

Šios lovos jau yra funkcionalios savo principu, tačiau papildomai galite pasirinkti įvairias funkcijas, kurios atitiks daugelį poreikių. Jeigu norite sutaupyti dar daugiau vietos kambaryje ir išvengti netvarkos, ieškokite lovos, kuri turėtų didelius, įvairius daiktus galinčius talpinti stalčius. Esant poreikiui, į lovą galima sumontuoti spintelę, apsaugai skirtas tvoreles ar net rašomąjį stalą. Taigi, šių lovų paskirtį galima dar labiau praplėsti, paversti ją visiškai daugiafunkcine.

 

Dizainas ir kūrybiškumas

Dviaukštės lovos gali tapti ir paskutiniu trūkstamu akcentu įrenginėjant vaikų kambarį. Papuošta ar dekoruota dviaukštė lova, tikėtina, pagyvins ir bendrą kambario interjerą, suteiks jam daugiau žaismingumo, kuris yra labai svarbus kuriant atmosferą. Be medžiagų ir formos, taip pat galite parinkti ir lovos dizainą. Ar tai bus dviaukštis miesto gatvėmis riedantis autobusas, ar viduramžių tvirtovę primenantis statinys – nulems tik Jūsų ir vaikų norai. Šio tipo lova gali skatinti kūrybiškumą: vaikų vaizduotė yra beribė, tad galite būti tikri, jog dviaukštę lovą jie pavers savo nauju žaidimų objektu.

 

Ar norėtumėte sutaupyti svarbios vietos, pinigų, ar tiesiog paversti  savo vaikų kambarį magiška ir ypatinga vieta, dviaukštės lovos – pasirinkimas, leisiantis paversti tiek Jūsų, tiek Jūsų vaikų gyvenimą geresniu.