protingi baldai, išmanūs baldai, funkcionalūs baldai

Protingi baldai – ne tik išmaniam vartotojui

Gyvename laikotarpiu, kuomet įvairiausi dalykai turi daugiau paskirčių ar funkcijų nei jų pavadinimai gali mums pasufleruoti. Be abejo, pirmas į galvą šaunantis pavyzdys – išmanusis telefonas. Juk dar prieš mažiau nei dešimtį metų naudojome tuo metu įprastus, mygtukinius telefonus, turinčius gan limituotas galimybes. Pasaulį išvydęs pirmasis „iPhone“ modelis sukėlė tikrą revoliuciją ir viskas apsivertė aukštyn kojomis. Nuo to laiko technologinis progresas juda be prastovų – kasmet sulaukiame vis įmantresnių idėjų įgyvendinimo. Idėjų, apie kurias anksčiau nedrįsome nė pagalvoti.

 

Išmanumui ribų nėra

Žinoma, šį principą galima taikyti ne tik telekomunikacijų industrijoje – užkrėsti išmanumo virusu įvairiausių netradicinių sprendimų ėmėsi ir automobilių, buitinės technikos gamintojai. Baldų pramonė taip pat nusprendė nesnausti, todėl protingi baldai iš Smartbaldai.lt tapo vis dažniau linksniuojamu žodžių junginiu planuojant savo naują būstą. Pavedė konvencinis žadintuvas ir ryte atsikėlėte per vėlai? Turbūt šokote iš lovos ir lėkėte tiesiai į darbą, palikęs lovą likimo valioje. Jūsų obsesinis-kompulsinis sutrikimas (juk kiekvienas savyje nešiojame tokį švelnioje formoje) visą dieną neduoda ramybės. Turint išmanią lovą, ji šį darbą atliktų ne ką prasčiau, negu Jūs.

 

Tikrasis tikslas – gyventi patogiau

Taip, tai yra pakankamai ribinis ir galbūt per mažai praktinės vertės racionaliam individui turintis pavyzdys. Kaip bebūtų, esmė vis tiek išlieka ta pati – tokie išradimai yra sukurti tam, kad mums reikėtų rūpintis ir daryti kuo mažiau. Šią paskirtį puikiai išlaiko ir protingi baldai iš Smartbaldai.lt – jie atriša rankas įvairiems sprendimams, kombinacijoms ir – šis punktas ypač svarbus –  leidžia sutaupyti vietos. Tokiu būdu įmanoma turėti ne tik jaukų, originalų, tačiau ir itin funkcionalų interjerą. Lazdos perlenkti nebūtina, bet jei namas transformeris yra slapta Jūsų svajonė – pirmyn!

 

Svarbiausia suvokti, kad neįgyvendinamų užduočių sąrašas kasdien tampa vis siauresnis, todėl nenurašykite savo ekstravagantiškai skambančių idėjų kažkur į jo paraštes. Pasitelkite fantaziją ir ieškokite būtent to, ko iš tiesų norite, o protingi baldai, kuriuos galima įsigyti el. parduotuvėje Smartbaldai.lt, padės įgyvendinti Jūsų troškimus.