baldai internetu, interjeras, taupymas

Perkame baldus butui: kaip paskirstyti lėšas?

 

Buto įrengimo ir dekoravimo procesas gali būti ir įdomus, ir varginantis. Planavimas ir idėjų generavimas dažniausiai būna linksmasis procesas, kurio metu galima sukurti savitą stilių. Tačiau kai prasideda baldų, detalių, įvairių reikmenų paieška ir pirkimas, galima užtrukti nemažai laiko ir vis tiek nerasti tinkamų prekių. Kartais ieškomi baldai internetu, kartais parduotuvėse, tačiau rasti norimo stiliaus baldų gali būti vis tiek sudėtinga.

 

Į ką investuoti daugiau?

 

Visų baldų funkcijos skiriasi, todėl ir naudojame kai kuriuos dažniau, o kitus rečiau. Norėdami sutaupyti pinigų, tačiau tuo pačiu ir įsirengti butą kokybiškai, turėtume atkreipti dėmesį, kaip dažnai baldus naudojame. Pagal tai galime nustatyti, į kuriuos baldus turėtume investuoti daugiau.

 

  • Lova ir čiužinys. Lova yra tikriausiai vienas svarbiausių baldų, nuo kurio priklauso mūsų sveikata. Geras ir gilus miegas naktį garantuoja puikią savijautą dienos metu, todėl lovai ir geram čiužiniui turėtume skirti tiek, kiek reikia, ir negailėti. Šie pirkiniai tarnaus jums daug metų, o jūs džiaugsitės kokybišku miegu.
  • Sofa. Tai dar vienas baldas, ant kurio ilsimės, todėl jis turi būti patogus. Dažnai pirkėjai stengiasi išbandyti sofas prieš pirkdami parduotuvėse, tačiau šie baldai internetu gali būti perkami taip pat.
  • Valgomojo baldai. Jeigu norite, kad papietautumėte ar pavakarieniautumėte patogiai ne tik patys, bet ir jūsų svečiai, investuokite į valgomojo baldus. Ypač didelį dėmesį skirkite kėdėms, nes stalas patogumui turi įtakos mažiau.

 

Kai nusprendžiate daugiau investuoti į baldą, pasirūpinkite, kad jis būtų ne tik patogus, tačiau ir kokybiškas. Taip daugiau pinigų skirsite ne tik į malonius naudoti baldus, bet ir į ilgaamžius.

 

Kam geriau pataupyti?

 

Kai kurie baldai tikrai naudojami labai retai ir labiau tampa interjero dizaino detalėmis. Pavyzdžiui, tv ar naktinis staliukas. Žinoma, ant jų dažnai kažką pasidedame, tačiau jie nėra dažnai atidarinėjami ar stumdomi, todėl jeigu norima sutaupyti, jie gali būti paprastesni ir ne pačios aukščiausios kokybės. Paieškokite, kokie baldai internetu turi patrauklesnę kainą. Tiesa, nederėtų rinktis vos stovinčių ir klibančių baldų.

 

Daugiausiai pinigų galima išleisti perkant įvairias interjero detales. Įvairūs kilimai, veidrodžiai, pagalvės iš pradžių, atrodo, kainuoja visai nedaug, tačiau viską susumavus – ne tiek jau ir mažai. Reikėtų pagalvoti, ar tikrai visko reikia. Žinoma, be jų neapsieinama ir jie tikrai pagyvina interjerą, tačiau galima paieškoti pigesnių arba pasidaryti patiems.

 

Galite įsirengti puikų butą, tačiau prieš tai suplanuokite savo biudžetą. Paskaičiuokite, kiek galite skirti vienam ar kitam baldui. Viską suplanavus iš anksto, bus lengviau ieškoti ir pirkti.