miegamojo lova su patalyės dėže, patogi moderni lova, lova su papildoma funkcija

Patarimas kaip išsirinkti tinkamą lovą

Patogi lova tai – svarbiausias miegamojo baldas. Miegui yra ypač svarbi lova, kurioje galima ilsėtis tiek suaugusiems tiek vaikams. Juk dažniausiai gerą savijautą ir emocijas iš pat ryto užtikrina malonus ir saldus nakties miegas. Todėl plačiau aptarkime svarbiausius etapus renkantis miegamojo lovą, kurios šiandien yra labai įvairios: klasikinio ir modernaus stiliaus, viengulės ir dvigulės, miegamojo lovos su patalynės dėže arba tuščiavidurės lovos.

 

Tinkamas dydžio parinkimas

Renkantis lovą pirmiausiai reikėtų atsižvelgti į miegamojo dydį. Didelių išmatavimų kambaryje reikėtų rinktis didelę lovą, o nedidelio ploto miegamajame – mažesnę lovą. Patariama vengti didelės lovos mažame kambaryje, kadangi miegamasis gali atrodyti dar mažesnis. O vietos trūkumas kambaryje gali sukelti papildomą diskomfortą. Dažniausiai lovų matmenys yra nurodomi atsižvelgiant į čiužinio dydį. Jeigu planuojate užsisakyti standartinę  lovą teks rinktis iš standartinių matmenų. Štai pavyzdžiui miegamojo lovos su patalynės dėže užima daugiau vietos kambaryje, todėl būtų tikslinga žinoti kambario  matmenis.

 

Derinimas prie baldų

Vertėtų atminti, kad skoningą kambarį susikursite tinkamai suderinę reikalingus baldus. Jeigu jūsų miegamojo stilius labiau primena romantišką stilių, tokiu atveju reikėtų rinktis minkštus, šviesius baldus, kiek primenančius baroko ar vintažo stilių. Jeigu kambario stilius yra modernus, lova taip pat turėtų atitikti šiuolaikinio stiliaus tendencijas.

 

Praktiškas pasirinkimas

Žmonės, kurie mėgsta praktiškus ir universalius dalykus, turėtų atkreipti dėmesį ir į praktiškus principus atitinkančias miegamojo lovas. Šiandien ypač populiaru rinktis lovas su papildomomis funkcijomis. Pavyzdžiui miegamojo lovos su patalynės dėže. Toks baldas leidžia sutaupyti vietos kambaryje, nes nereikia pirkti papildomų komodų susidėti patalynei ir pledams. Tuo pačiu tokio tipo lova kambaryje atrodo tvarkingai ir šiuolaikiškai.

 

Taigi, rinkdamiesi lovą savo miegamajam, pabandykite įsivaizduoti kaip lova atrodys kambaryje: ar jos dydis nesumažins erdvės, ar lova tiks jau prie esamų kambario baldų ir kokias funkcijas atliks miegamojo lova? Nebijokite lovą išbandyti baldų parduotuvėje: pabandykite ant jos atsisėsti ar atsigulti, kad galėtumėte įsitikinti jos komfortu.