autobusų nuoma su vairuotoju, autobusas mieste, įmonės kelionė

Pastiprinkite komandą: nukeliaukite į užsienį

Pagaliau atėjęs pavasaris džiugina ne tik pačia šiluma. Tai – puikus metas buvimui gamtoje, įvairioms išvykoms. Jei pastebėjote, kad pastaruoju metu darbuotojai nelabai sutaria tarpusavyje, juntama įtampa, galbūt jiems tiesiog reikia bendro poilsio? Nepalikite visko likimo valiai. Imkitės veiksmo: autobusų nuoma su vairuotoju, laiku rezervuota nakvynė, pramogos ir bendras visų įsitraukimas padės pasiekti tikslą be vargo.

 

Kodėl užsienis?

 

Kelionė į užsienį – tai puiki galimybė suderinti įvairius poreikius ir lūkesčius. Žinoma, kartais imtis naujų dalykų, naujų iššūkių visai nesinori. Tačiau jei trokštate sėkmės, niekur nedingsite: teks prisiversti leistis į naujoves. O jos gali būti ir labai smagios.

 

Nemaža dalis žmonių noriai keliauja po Lietuvą. Tad didelė tikimybė, kad jūsų darbuotojai jau bus matę ir Puntuką, ir Kernavės piliakalnius, ir netgi Mingės kaimą. Su užsieniu viskas kiek paprasčiau. Žinoma, gali būti, kad dauguma jau lakėsi Italijoje ar Ispanijoje. Visgi esama ir mažiau pažintų vietų, netgi jau lankytoje valstybėje. Tad tereikia tai išsiaiškinti ir bendrai apsitarti, kur vieningai traukti šįkart.

 

Ką daryti pirmiausia?

 

Pirmiausia, išsiaiškinus, kur trauksit, reikia aptarti datą. Labai gali būti, kad komandos stiprinimui užteks ir ilgesnio savaitgalio. Raskite laiką, kuris tiktų kuo didesnei daliai darbuotojų. Tuomet sudarykite nekeičiamą kelionės dalyvių sąrašą.

 

Rezervuota autobusų nuoma su vairuotoju – dar vienas prioritetinis darbas. Tai labai paprastas dalykas, nes nereikės jaudinti nei dėl transporto vairavimo, kuris dažnai vargina, nei dėl draudimo, kuro ir kitokių specifinių dalykų.

 

Žinoma, būtina iš anksto pasirūpinti ir nakvynės rezervacija. Nepamirškite, kad šiais laikais patogu naktį ar dvi praleisti ir autobuse. Jie šiandien talpūs, erdvūs. Be to, taip galite sutaupyti. Ypač gerai, jei vairuotojas tuo metu tiesiog dirbs toliau.

 

Ką veikti?

 

Tai taip pat labai svarbus klausimas. Esmė ta, kad veiklos reikia tiek pačios kelionės metu, tiek jau nuvykus į svečią šalį. Kelyje, pavyzdžiui, galite ne tik skaityti knygas ar žiūrėti filmus, bet ir surengti bendrą viktoriną, karaokės konkursą, geriausių darbuotojų apdovanojimus ir panašiai. Jei pasirinkta autobusų nuoma su vairuotoju, tokie planai ypač lengvai įgyvendinami.

 

Pačiame užsienyje taip pat nesunkiai rasite veiklos. Nuo paprasčiausios ekskursijos po lankytinas vietas iki gastronominių nuotykių, bendrų vandens pramogų, kūrybinių užduočių, varžybų – tinka absoliučiai viskas, kas skatins darbuotojus bendrauti.

 

Nebijokite į visus planavimo etapus įtraukti darbuotojų. Juk tai – dar viena proga paskatinti bendrauti ir sustiprinti santykius. Patikėkite, kartais tereikia pirmojo žingsnio ir tam tikrų patogių sąlygų.