Nuo naktinukų iki kūno kojinių – ką apie tai mano vyrai?

Seksuali apranga dažniausiai visiems – tiek vyrams, tiek moterims –  asocijuojasi su nėriniuotais apatinių ir liemenėlių komplektais. Tačiau intymiai aprangai skirtose salonų lentynose rasti gali gerokai daugiau variantų. Tai gali būti ir plonas šilkinis chalatas, ir naktinukai, ir bodis, ir kūno kojinė, ir korsetai, seksualios pėdkelnės, prisegamos kojinės ar peniuarai. Variantų tikrai nemažai, tačiau ar tikrai visi jie patinka vyrams?

 

Atvirumas – štai kur raktas į seksualumą

Ar pastebėjote, kokius apatinių rinkinukus Jums siūlo Jūsų vyras, kai kartu pasiimate jį į apatinio trikotažo parduotuvę? O taip, visus, kurie pasižymi ypatingumu atvirumu, o dar dažnai ir vulgarumu. Tuo tarpu, kai Jūs žvalgotės tarp švelnių šilkinių naktinukų ar chalatėlių, mylimasis bando surasti kuo labiau krūtinę išryškinančią liemenėlę ir kuo mažiau dengiančius apatinius. Ir kodėl gi? Juk šiaip jau kalbama, kad vyrai negali pakęsti vulgariai apsirengusių merginų. Taip, tai tiesa. Tačiau jie negali pakęsti moterų, kurios vulgariai rengiasi eidamos į miestą, o ne pas mylimąjį į lovą. Todėl čia vulgari ir labai atvira apranga jiems atrodo priimtina.

 

Fetišizmas ar nauja mada?

Daugelio nuomone, bodžiai, naktinukai ir chalatai visai nėra seksuali apranga. Tačiau korsetas ir prisegamos kojinės – seksualumo viršūnė. O egzotiškoji kūno kojinė – ką vyrai mano apie ją?

Vieniems šis katės kostiumas – tai egzotika, kuri įneša naujų jausmų, kiti mano, kad tai yra tiesiog be proto keisto tipo apranga. Vieningos nuomonės apie šią aprangą nėra, tačiau daugelis tvirtina, kad kūno kojinės – tai tam tikras fetišizmo tipas. Juk tai vienus gali itin jaudinti, o kiti šio tipo aprangą nušvilps.

Anot moterų, kūno kojinės joms atrodo kaip kažkokia nauja mada. Mada, kuri į miegamąjį įneša daugiau aistros. Juk tai kartu ir atvira, ir šiek tiek pridengianti apranga. Įdomi kombinacija. Sakoma, nepabandžius – nesužinosi. Tad gal ir verta pabandyti? Juk kiekvienas pokytis intymiuose santykiuose skatina ir naujus pojūčius. Galbūt atrasite kažką, ko taip ilgai trūko ir intymus gyvenimas įgaus visiškai naujas spalvas?