puodeliai internetu, jaukus kambarys, interjero detalės

Namų aksesuarai – svarbi duoklė jaukumui

Kuriant namus daugiausia dėmesio skiriama gana dideliems, labai pastebimiems dalykams, tokiems kaip baldai, sienų spalva, grindų danga ir panašiai. Tačiau net jei reikia įrengti mažą erdvę, būtina pagalvoti apie aksesuarus. Tai – dekoro detalės, kurios iš esmės labai lemia bet kokios erdvės jaukumą. Tam užsakomi gali būti ir puodeliai internetu, ir įvairios skulptūrėlės, paveikslai, netgi žvakidės ar namų kvapai. Papasakosime, į ką reikėtų atsižvelgti.

 

Vienas esminių kriterijų – stilius

 

Neabejotinai jaukumas gali būti sukurtas tik ten, kur viskas harmoninga. Tai reiškia, kad kiekvienas naujas daiktas turėtų papildyti erdvę nuosekliai, neiššaukiančiai, net jei ieškote ryškaus akcento. Daiktai turi atitikti tam tikro dizaino, stiliaus reikalavimus, net jei kuriate bohemiškus, eklektiškus namus.

 

Pavyzdžiui, jei vilioja minimalistinis interjeras, tuomet visi daiktai turėtų būti vienspalviai ar bent pasižymėt kuo mažiau spalvų, raštų. Jei norite maksimalizmo, tada jau reikia kuo daugiau margaspalvių, skirtingo dydžio aksesuarų. Jei domina klasika, su spalvomis taip pat nepersistenkite, bet rinkitės savitą, klasikos principus atitinkantį dizainą – įvairius raižinius, lipdinius.

 

Viskas turi būti reikalinga

 

Nesirinkite daikto vien todėl, kad kažko namuose trūksta. Net ir paprasčiausi puodeliai internetu gali būti pačiu tobuliausiu pasirinkimu, jei tik jie bus išties reikalingi ir mielai naudojami. Tiek ir žvakidės, ir kilimai ar naujos spintelių rankenėlės, paveikslai turi atitikti šį labai svarbų kriterijų. Pasirinkę kitaip tiesiog iššvaistysite laiką ir pinigus, o rezultatas visiškai nedžiugins.

 

Jei atnaujinate namus, gali tekti tiesiog įvertinti visus turimus daiktus. Visai gali būti, kad kažkur paslėptus laikote visai nebenaudojamus, net sugedusius, apdaužytus daiktus. Gerai pagalvokite, ar jų jums tikrai reikia. Tokie aksesuarai ir reikmenys tik užima vietą, tačiau neatlieka jokios geros funkcijos. Tad drąsiai jų atsisakykite ir taip atsiras vietos išties reikalingiems, jaukumą užtikrinantiems daiktams.

 

Lemiami veiksniai – nuo kiekio iki kainos

 

Jei norite įsigyti aksesuarus patogiai, greitai ir nebrangiai, labai pravers el. parduotuvės. Puikus pavyzdys yra puodeliai internetu, kurie tiesiog žavi asortimento gausa, patraukliomis užsakymo ir pristatymo sąlygomis. Tačiau lygiai taip pat yra ir su daugeliu kitų namų aksesuarų.

 

Žinoma, norint gero pirkinio reikia apgalvoti, kur konkrečiai jį dėsite, kaip dažnai naudosite, ar bus sunku jį prižiūrėti, ar daug tokių daiktų prireiks. Visgi viską gerai apgalvoję tikrai atrasite atsakymą – puikias namų detales, kurie bet kurią erdvę pavers stilinga, jaukia ir verta čia leidžiamo laiko.