Markizės virš daugiabučio langų

Moderni prabanga – markizės

Karštomis vasaros dienomis norisi kuo geriau pasislėpti nuo saulės. Jei danguje nesimato nė debesėlio, tai padaryti gali būti itin sunku. Kai kurie sprendžia šią problemą lindėdami namuose, kiti bėga išskleisti skėčio. Tačiau yra vienas būdas, kuris yra ne tik labai paprastas, bet ir dažnai pamirštamas – tai markizės.

 

Lengvai priderinamos prie eksterjero

Šis langų uždengimas pakeri ne tik tuo, kad yra itin lengvai valdomas, bet ir savo universalumu. Įsigiję šiuos mechanizmus, galėsite juos pritaikyti prie savo namo sienos, parinkti derančias spalvas. Tai nėra vien kavinėms tinkamas būdas pasislėpti nuo saulės ar lietaus. Jas galite montuoti ant namo sienos, svarbiausia nuspręsti, kuris tipas geriausiai atitiks jūsų skonį:

  • Terasinės. Montuojamos prie namo sienos, jos dažniausiai būna virš terasų, iš čia ir kilo jų pavadinimas. Jos yra tiesaus audinio, ištiestos atrodo kaip stogelis.
  • Balkoninės. Vėlgi, pavadinimas kilo nuo dažniausios naudojimo vietos. Panašiai kaip ir terasinės, šios yra tiesios, tačiau laikosi ne statmenai sienai, o yra kiek labiau pasvirusios.
  • Krepšininės. Dažniausiai jas galima pastebėti virš kavinių langų. Jos yra gana lenktos, todėl sukuria kiek romantiškesnį įvaizdį.
  • Vertikalios. Šios markizės yra dažniausiai pamirštamos, nes jos ne tiek saugo nuo saulės spindulių, kiek užtikrina privatumą. Jos gali būti statomos kaip užtvara ir nuo kaimynų.

 

Nuo lietaus ir nuo saulės

Šis langų uždengimas taip pat yra mėgstamas, nes yra ganėtinai universalus: galite save ir svečius apsaugoti ne tik nuo saulės šviesos, bet ir netikėto lietaus. Netyčia pradėjus lyti, nereikės skubėti ir visų daiktų nešti vidun: galėsite tiesiog ištraukti markizę.

Jei dažnai išvykstate iš namų, galimas variantas yra įsigyti ir tokį uždengimą, kuris būtų valdomas automatiškai. Suveikus specialiems davikliams, markizė galės susukti audinį automatiškai. Tai reiškia, kad pakilus vėjui, pradėjus lyti, nereikės bėgti į lauką ar važiuoti namo.

 

Markizes pravartu turėti namuose, norint tinkamai apsisaugoti nuo saulės. Galėsite būti ramūs dėl audinių spalvų, nes jos ilgai išlieka nenublukusios. Net džiūstant po lietaus ant jų nesusidaro pelėsis. Taip pat galite lengvai parinkti audinį, paverčiantį jūsų namus išskirtiniais.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *