miegami foteliai, interjeras, baldai

Miegami foteliai. Kaip tai papildys namų interjerą?

Kiekvienuose namuose turi būti jauku, kad galėtumėte gerai jaustis. Atmosferos kūrimui daug įtakos turi namų interjeras, kuris susideda iš spalvų, baldų ir kitų detalių. Interjero kūrimas – nemenka investicija, todėl svarbu pasirinkti baldus, kurie džiugins savo praktiškumu ir funkcionalumu. Miegami foteliai atitinka būtent šį apibūdinimą.

 

Kodėl vertėtų rinktis tokį baldų tipą?

Turbūt daugelis iš mūsų yra prisnūdę ant fotelio skaitydami knygą ar žiūrėdami televizorių. Patogus fotelis praverčia kiekvienuose namuose, tačiau fotelis su papildomomis funkcijomis gali pasitarnauti dar labiau. Pasirinkus miegamąjį fotelį namus papildysite praktišku baldu, kuris pasižymi:

  • Kompaktiškumu. Sutaupysite vietos kambaryje, neužstosite praėjimų prie svarbių kambario vietų, tokių kaip interneto lizdas, rozetės ar įėjimas į balkoną.
  • Tokio tipo fotelį galėsite naudoti ne tik knygos skaitymui ar televizoriaus žiūrėjimui. Įvairiomis funkcijomis pasižymintys miegami foteliai dažnai komplektacijoje turi stalčius, kur galėsite laikyti patalus ar kitus daiktus. Taip pat labai pravers apsilankius svečiams, galėsite sukurti papildomas miegamąsias vietas.
  • Šie universalūs foteliai būna kur kas mažesni už dideles sofas ar papildomas lovas, todėl nenorint investuoti į papildomai nereikalingus ir daug vietos užimančius baldus patogu rinktis miegamuosius fotelius, kurie už sąlyginai mažą kainą puikiai pritaps prie esamo namų interjero ir atneš daug naudos.

Pagrindinis šio fotelio privalumas yra tas, jog jis užima nedaug vietos, ypatingai tinka mažose erdvėse, ir yra labai patogus, tačiau jis vertinamas ir dėl stilistikos savitumo bei lengvo pritaikomumo įvairiame interjere. Namus juk sunku įsivaizduoti be sofos ir fotelių, tad miegami foteliai puikiai papildys bet kurį kambarį.

Jo dizainas yra modernus, tačiau kartu išlaiko tam tikrus nesenstančius klasikinio stiliaus elementus, suteikiančius išskirtinumo. Be to, rinkoje esančių apmušalų pasirinkimas yra išties gausus, todėl nerimauti, jog šie foteliai tinkamai neįsilies į erdvę, – tikrai neverta.

 

Kokias spalvas vertėtų rinktis?

Kiekvienais metais besikeičiančios interjero tendencijos įneša naujų spalvų į namus. Pateikiame kelias 2019-ais metais išrinktas spalvas, kurios dominuos namų interjere:

  • Koralų spalva. Ši spalva išrinkta pagrindine 2019-ųjų spalva ir atsispindės tiek įvairiose interjero detalėse, tiek rūbuose. Ši spalva yra šilta ir suteikiama jaukumo.
  • Mėlyna. Universali, tinkanti praktiškai prie bet kokios kambario spalvos. Tai yra viena populiariausių spalvų, kurią galima rasti beveik visuose namuose.
  • Matinė juoda. Tai yra klasikinė ir prabanga dvelkianti spalva. Panaudojus šią spalva miegami foteliai į namus gali įnešti šiek tiek elegancijos ir gražių pokyčių.
  • Žalia. Prognozuojamas gamtos spalvų proveržis namų interjere. Numatoma, jog gamtos pojūčio spalvos taps išties populiariomis namų dizaine.

 

Miegamieji foteliai yra stilinga ir praktiška išeitis siekiantiems jaukumo ir komforto namuose. Pasirūpinkite savo namų patogumu atsižvelgę į pateiktus patarimus.