Leiskite darbuotojams socializuoti tarpusavyje

Pastebėta, kad didžioji dalis Lietuvos įmonių labiau koncentruojasi išorinę savo komunikaciją, siekiant pritraukti kuo daugiau klientų ir padidinti pelną, tačiau daug mažiau dėmesio skiria vidinei įmonės kultūrai ir atmosferai sukurti. Vidinė komunikacija nėra tik darbuotojų informavimas apie organizacijos įvykius ir rezultatus, tai taip pat yra ir skatinimas, motyvavimas ir siekis sukurti malonią aplinką. Tai daugiau nei tik informacijos valdymas.

 

Nuo procesų optimizavimo iki darbuotojų motyvacijos pakilimo

Veiklos rezultatai priklauso ne tik nuo to, kiek daug laiko Jūsų darbuotojai praleis darbe. Lygiai taip pat labai svarbu atsižvelgti į tai, kiek laiko trunka vieni ar kiti su organizacijos valdymu susiję procesai, kaip greitai vienokia ar kitokia informacija pasiekia Jūsų darbuotojus.

„Sekasoft“ įmonė diegia IT sprendimus įmonėms ir rekomenduoja atsižvelgti į vidinę komunikaciją. Tam puikiai gali pasitarnauti duomenų valdymo sistema. Su jos pagalba Jūs galėsite į visus procesus pažvelgti daug paprasčiau, sutaupyti laiko ir operatyviau priimti sprendimus. Informacijos valdymas lengvesnis taps tiek vadovams, tiek darbuotojams.

Kalbant apie darbuotojus, jų motyvacija stipriai gali priklausyti nuo to, kokioje aplinkoje šie dirba, kaip greitai pavyksta pasiekti norimus rezultatus. Tačiau lygiai taip pat be proto svarbus yra socializavimo aspektas. Socializacija yra pamatinis kiekvieno žmogaus poreikis, tad jei norite, kad kiekvienas darbuotojas Jūsų organizacijoje jaustųsi komfortiškai, atsižvelkite į šio poreikio patenkinimą.

 

Intranetas ir bendradarbiavimas tarpusavyje

IT sprendimų organizacijoms „Sekasoft įmonės ekspertai pataria net ir mažesniems kolektyvams išbandyti virtualų informacijos valdymą. Darbas vyksta daug produktyviau ir efektyviau, kai žiniomis ir patarimais, ir net tais pačiais darbais galima pasidalinti tarpusavyje su kolegomis.

Intraneto pagalba visa reikalingiausia informacija, tiek bendrinė, tiek įvairių mokymų, kaupiasi vienoje organizacijai specialiai sukurtoje duomenų bazėje. Informaciją pasiekti tampa lengviau, o taip pat pakyla ir darbuotojų įsitraukimas, nes taip šie gali kelti savo kompetenciją, gilinti žinias apie organizaciją ir joje vykstančius procesus.

Be to, intranetas – tarsi specialiai pagal organizacijos poreikius sukurtas socialinis tinklas, kuriame galima pamatyti visas vidinio organizacijos gyvenimo aktualijas. tai palengvina naujų žmonių įsitraukimą į komandą, o taip pat patenkina socializavimo poreikį, palengvina keitimąsi svarbia informacija.

Galbūt šis IT sprendimas nėra labai reikalingas organizacijoms, kurių kolektyve dirba vos keli žmonės, tačiau tai ypač naudinga didelio mąsto įmonėms.