minksti svetaines baldai

Laimės nenusipirksi, o patogią sofą – gali

Iš tiesų, posakis “ne piniguose laimė“ yra tikrai gana dažnai sutinkamas. Ir nors tos tikros nuoširdžios laimės už jokius pinigus nusipirkti neįmanoma, galima įsigyti daiktų, kurie ilgą laiką džiugins ir prisidės prie komfortiško gyvenimo. Štai, pavyzdžiui, minkšti svetainės baldai. Šįkart trumpai papasakosime, kaip jie gali prisidėti prie gyvenimo kokybės gerinimo.

 

Komfortas = laimė

Kiekvienam laimė yra kitokia, tačiau tas jausmas, kai po ilgos darbo dienos gali įkristi į minkštą svetainėje stovintį kampą ir atpalaiduoti visus raumenis dažnai yra tiesiog neįkainojamas. Kartais džiaugsmą ir šypseną veide sukelia patys paprasčiausi ir elementariausi dalykai, kurie dažnai lieka neįvertinami ir nepastebėti. Ir tai ne tik minkšta patogi sofa, bet ir karštos kavos puodelis ar kokybiškas miegas ir žvalumas, apėmęs nubudus ryte.

Ir visgi, daugiausiai pasitenkinimo ir pozityvumo mums teikia komforto pojūtis. Patogus čiužinys, rašomojo stalo kėdė, miegamojo lova ir minkšti svetainės baldai. Kai baldai patogūs, lengviau tampa atsipalaiduoti, leisti sau negalvoti, pamiršti rūpesčius. Dažnai apie tai niekas nė nesusimąsto, iki tol, kol per neapsižiūrėjimą įsigyja kietus ir raumenis dar labiau įsitempti verčiančius baldus. Būtent komforto trūkumas neleidžia kokybiškai pailsėti, skatina irzlumą, nervingumą ir blogą nuotaiką. Ir jei iki šiol to nepatyrėte, vadinasi Jūs baldus pasirinkote teisingai ir tikrai žinote, kad juntamo komforto pojūtis yra lygus patiriamos laimės kiekiui.

 

Grožis – atgaiva akims

Dar vienas dalykas, pagal ką dažnai žmonės renkasi baldus – grožis. Ir iš tiesų, taip yra ne be priežasties. Gražūs daiktai taip pat skatina mūsų organizme išsiskirti dopaminą, natūralų, organizme esantį junginį, kuris yra atsakingas ir mūsų pasitenkinimo būseną. Kitaip dopaminas dar vadinamas laimės hormonu.

Gražūs daiktai – baldai, gėlės, nuotraukos – bet kas, padeda mums jaustis geriau. Ir kai įsigyjame patogų, o dar ir gražų baldą – laimės rodikliai gali pakilti ir dvigubai. Minkšti svetainės baldai ar patogi miegamojo sofa – visiškai nesvarbu, tačiau, jei baldas džiugina akis, pasižymi ilgaamžiškumu ir dar yra patogus – pozityvūs jausmai ir šypsena veide garantuoti. Galbūt ir skamba juokingai, tačiau jei norite nusipirkti sau laimės, išmeskite savo seną ir sudilusį čiužinį ir įsigykite patogią sofą. Na ir dar kibirėlį ledų.