kortelės ant stalo

Kortelių dėklo svarba ir pritaikymas

Mūsų vardas ir pavardė – yra mūsų pačių vizitinė kortelė. Būtent taip būname atpažįstami ir dažnai randami, būtent todėl svarbu tinkamai reprezentuoti save. Tam padėti gali kortelių dėklas. Įvairiose aplinkose, kur susirenka nepažįstami asmenys ir norima kokybiška komunikacija vertėtų jas įsigyti. Kodėl? Nes net norint užduoti klausimą, vertėtų išsiaiškinti pašnekovo vardą, taip parodoma pagarba jam.

 

Kur galima pritaikyti vardų korteles ir kodėl tai svarbu?

• Vestuvėse ir kituose šeimos ar giminių susitikimuose. Senai matyti ar nepažįstami žmonės netaps draugais, jei nepabandysite su jais pradėti pokalbio. Tai ypač svarbu vestuvėse, kadangi visi turi būti artimi, kad smagiai praleistų laiką. Šios kortelės taip pat padės rasti savo vietą prie stalo, o jei šalia sėdantys asmenys nepažįstami, tai padės greičiau su jais susipažinti.

• Darbo posėdis gali atrodyti ypač sudėtingas, jei neprisiminsite savo kolegos ar darbuotojo vardo. Kortelių dėklas svarbus, kad aplinka išliktų formali, tam padėti gali pavardžių matymas. Ypač aktualu, jei darbuotojai turi vienodus vardus.

• Maisto gaminimo ar kito pobūdžio mokymai. Mokytojas pirmiausia turi žinoti savo mokinių vardus, kad darbas būtų produktyvus. Pavyzdžiui, gaminant maistą svarbu greitis ir kartais tai nulemia viso patiekalo skonį, todėl nežinant vardų bus sudėtinga kontroliuoti situaciją, nes nežinosite, kaip kreiptis.

• Mokyklose. Tik pradėjus naujus mokslo metus ir subūrus naują klasę, padėti vaikams greičiau suartėti gali vardų žinojimas. Taps aišku į ką kreipiasi mokytoja, o ir pačius bus lengviau greitai pažinti. Mokykla privalo būti pasiruošus ir sudaryti tik geriausias sąlygas mokyklą tik pradėjusiems vaikams. Kortelių dėklas taps privalumu bei jas galima sukurti kūrybiškai, patiems mokiniams užrašant.

 

Pirmas žingsnis susipažinimo link

Žmogaus vardo žinojimas sukurs kokybiškesnę komunikaciją. Ypač su asmenimis, kurių nepažįstame, bet norime pakalbėti. Tai pritaikyti galima darbe, mokyklose, mokymuose ar net įrenginiuose. Pašnekovas jausis patogiau, ypač kai pats matys jūsų vardą. Tokios detalės gali atrodyti ne ypač aktualios vis dėlto tai daug nulemiantis žingsnis link kokybiško pokalbio.