sex prekės, intymios prekės, sex prekės internetu

Kokios sekso prekės yra populiariausios?

Panašu, kad įvairūs sekso reikmenys išgyvena savotišką populiarumo revoliuciją ir praskleistas ir populiariosios kultūros praskleistas tabu šydas prie to nemenkai prisidėjo. Pamenate „50 pilkų atspalvių“ sagą tiek popieriniu, tiek skaitmeniniu formatu? Tai buvo vienas iš didžiausių intymių reikmenų proveržį paskatinusių veiksnių, o paklausa, panašu, mažėti nenustoja. Tad kokios sex prekės yra dažniausiai pasirenkamos šiuo metu? Išvardintas prekes rasite ir vienoje didžiausių intymių prekių parduotuvių Romantika.lt.

 

Įvairūs vibratoriai

 

Turbūt visiškai nekeista, kad bene populiariausiais sekso reikmenimis vis dar išlieka vibratoriai. Tiesa, šiandien jų pasirinkimas yra itin gausus ir išsirinkti tokį, kuris teiktų didžiausią malonumą, yra išties paprasta. Galite įsigyti itin mažus, kompaktiškus, kuriuos  patogu turėti su savimi visur ir visada, klasikinius ar vakuuminius. Trokštančioms tikroviško pojūčio tiks tikroviški, penio formą atkartojantys vibratoriai, o ypač stipriai stimuliacijai galite rinktis specialiai G taškui skirtus reikmenis.

 

Seksualūs rūbai

 

Čia fantazija gali nunešti išties toli. Jei norite, galite įsigyti gundančiai atrodantį apatinio trikotažo komplektą, seksualius naktinius, peniuarus, bodžius ir t.t. Šių rūbų asortimentas yra labai platus, todėl moterys ir merginos gali išsirinkti tokius, kurie bus patogiausi ir padailins ar išryškins kūno linijas. Šios sex prekės, kurias rasite Romantika.lt, –  puikus įvadas į karštesnius pojūčius.

 

Skirtingų tipų lubrikantai

 

Ši priemonė gali seksą ar kitus intymius užsiėmimus paversti dar malonesniais. Lubrikacija yra išties svarbi, nes jos trūkumas dažniausiai baigiasi nemaloniais pojūčiais abiems partneriams ar netgi skausmu. Seksas niekuomet neturėtų būti skausmingas, tad tinkamas lubrikantas tokiu atveju yra labai svarbus. Galiausiai, net jei viskas yra gerai, dar didesnė lubrikacija suteikia geresnius pojūčius tiek vyrams, tiek moterims. Be to, lubrikantai yra labai naudingi naudojant sekso žaisliukus. Šios priemonės gali būti pagamintos vandens, silikono pagrindu arba aliejinės.

 

Prezervatyvai ir kitos apsaugos priemonės

 

Geras seksas visų pirma yra saugus seksas, todėl pasirūpinti savo ir partnerio saugumu – tiesiog būtina. Prezervatyvai – efektyvi ir paprasta naudoti priemonė. Kaip ir kitos sex prekės, jų rūšys skiriasi. Romantika.lt kataloge rasite įvairius prezervatyvus: klasikinius, papildomai stimuliuojančius, padengtus lubrikanto sluoksiu, ypač plonus arba didelių dydžių. Nepamirškite, kad jie gali būti naudojami ir su sekso žaislais.