Kokio žiedo ieškoti mylimajai?

Apie tai, kokio žiedo ieškoti, kur ieškoti kalbama nuolat. Šios temos aktualumas, atrodo, niekada nenuslopsta, o kai kuriais sezonais net aiškiai suintensyvėja. Susiruošus pasipiršti savo draugei, vaikinai ima laužyti galvą: remtis juvelyrikos tendencijomis ar būti originaliam? O jeigu jai nepatiks išrinktas sužadėtuvių žiedas? Kaina taip pat svarbi. Kiek šiam papuošalui reikėtų išleisti? Iš tiesų, į visus klausimus atsakyti galima tikrai ganėtinai paprastai. Tad šįkart žodžių nevyniosime į vatą ir atsakinėjame į tai, kas neramina labiausiai.

 

Žiedo stiliai. Kokie jie?

Jei kam nors kyla klausimas apie tai, kokie vyrauja sužadėtuvių žiedų stiliai, galime nuraminti. Orientuotis juose nėra taip jau sudėtinga. Arba jis bus paprastas ir pernelyg neišsiskiriantis, kitaip tariant – klasikinis. Arba papuošalus bus traukiantis žvilgsnį, spalvingas, įdomus pažiūrėti, o kitais žodžiais tariant – modernus. Nuo to, kokio stiliaus yra sužadėtuvių žiedas, kaina analogiškai kinta. Todėl atskirti šiuos du pagrindinius stilius sudėtinga tikrai būti neturėtų. Ypač jei būsite šiek tiek pasidomėję.

 

Kaina? Nuo ko ji priklauso?

Taip, kaip ir minėjome, kaina stipriai gali priklausyti nuo žiedo stiliaus ir dekoracijų. Tačiau taip pat jos dydžiui įtakos turėti gali ir pasirinkti brangakmeniai. Vieni jų yra išgaunami ir apdirbami sunkiau, kiti lengviau. Jie žiedelis bus puoštas dideliu, net masyviu deimantu, kaina savaime bus gerokai aukštesnė už to, kuriame inkrustuota mažutė brangakmenio akutė.

 

Žiedo rinkimas nėra toks sudėtingas reikalas

Jei ramybės vis dar neduoda klausimas, kaip išrinkti sužadėtuvių žiedą, pirmiausia siūlome atsipalaiduoti. Net ir pats paprasčiausias žiedelis nesunkiai pradžiugins Jūsų mylimąją, juk esmė slepiasi už šio papuošalo, o ne jame. Kad šis procesas būtų paprastesnis, taip pat nusprendėme pateikti kelis naudingus patarimus.

  • Nusistatykite galimą pinigų sumą

Sužadėtuvių žiedas kaina tikrai gali išgąsdinti. Ypač jei nebūsite tiksliai nusistatęs pinigų sumos, kurią galite sau leisti. Vyrauja nusistatymas, kad žiedas, nesiekiantis Jūsų trijų mėnesių atlyginimo sumos, nėra tinkamas. Tačiau tai nėra griežta taisyklė, kuria privalu vadovautis. Jei žinosite kiek norite ir galite leisti pinigų žiedeliui, rasti salone tinkamą bus daug lengviau.

  • Atsižvelkite į mylimosios papuošalų stilių

Jei vis dar neramina stiliaus rinkimo aspektas, geriausia jei žinosite, ką mėgsta Jūsų mergina. Jei ji nemėgsta dėmesio, išsiskirti stiliumi iš pilkos masės, savaime aišku, kad ir žiedelis neturėtų būti itin modernus bei atkreipiantis dėmesį. Paprasta maža akutė atrodys elegantiškai, paprastai ir subtiliai.

Jei mergina mėgsta išsiskirti, tada galite ieškoti netradicinių žiedų, puoštų spalvotais deimantais. Toks variantas ne tik nustebins, bet taip pat puikiai tiks dėmesį ir išskirtinį mėgstančiai merginai.

  • Nesikliaukite aklai tendencijomis ir madomis

Galų gale, siūlome patiems geriau pasinagrinėti vyraujančias tendencijas, tačiau nepasitikėti jomis visiškai aklai. Mados greitai praeina, o žiedelis merginos ranką puoš net ir tuomet, kai tendencijos jau bus pasikeitusios mažiausiai tris kartus.