moteriški prezervatyvai (kaina gali skirtis)

Kodėl verta išbandyti moteriškus prezervatyvus?

Moteriški prezervatyvai daugeliui vis dar atrodo fenomenas. Kažkoks neaiškus, įtarimą keliantis reikalas, nelabai saugus naudoti. Ir tai tik keli stereotipai, kurių šiandien galima prisirankioti įvairiuose visuomenės sluoksniuose. Visgi, šis analogas vis tiek buvo sukurtas ne šiaip sau, tad išbandyti tikrai verta net ir skeptiškiausiai nusiteikusioms.

 

Kada jie atsirado?

Moteriški prezervatyvai kaina gerokai viršija mums jau įprastus vyriškus, tad daugeliui atrodo, kad jie atsirado ne taip ir seniai. Juk dažniausiai naujos prekės, dar neturinčios savo rinkos, išsiskiria aukštesne kaina ir yra sunkiau prieinamos. Tačiau iš tiesų, moterims skirti prezervatyvai buvo sukurti beveik prieš 40 metų. Skamba keistai, tačiau šiandien moterims skirti prezervatyvai daugmaž išgyvena tam tikrą atgimimą.

Pirmą kartą jie išbandyti buvo 1980 metais. Vėliau buvo gerokai tobulinami, vėl bandomi ir šiandien vėl bandoma pritaikyti juos šiandieninei visuomenei. Įsigyti juos galima ir be gydytojos recepto, tačiau daugelis jų pirkti nerizikuoja. Daugeliui moterų jie atrodo nepatikimi, tačiau iš tiesų, jie suteikia daug privalumų.

 

3 priežastys išbandyti

Nors moteriški prezervatyvai kaina nelabai džiugina, tačiau yra privalumų, kurie tikrai suteiks nemažai džiaugsmo, ypač seksą mylinčioms poroms.

• Sunkiai iškenčiate savaitę be lytinio gyvenimo suteikiamų malonumų

Vyriškų prezervatyvų naudoti per mėnesinis nerekomenduotina. Tačiau moteriški čia – išimtis. Nesusiteps nei patalynė, nei partnerio pasididžiavimas. Ir jei šiaip seksas per mėnesines nėra rekomenduojamas, naudojamas moteriškus prezervatyvus, to daryti nedraus net ginekologas.

• Partneris negali pakęsti vyriškų prezervatyvų

Tiesa, dažnai nutinka taip, kad partneris atsisako naudotis vyriškais prezervatyvais vien tik todėl, kad šie nemaloniai apspaudžia, o pojūčiai sekso metu tampa nenatūralūs ir dirbtiniai. Galbūt moteriškas prezervatyvas jam patiks labiau.

• Alergija lateksui

Moteriški prezervatyvai gaminami iš medžiagų, į kurias neįeina lateksas. Tad jei dėl nemalonių alerginių požymių teko atsisakyti įprastų prezervatyvų, pabandykite jų analogą, skirtą moterims. Juk seksas bet kuriuo atveju turi būti saugus.