žiedas su deimantu, žiedas rankose, medinės kaladėlės su raidėmis

Kelios idėjos, kaip pasipiršti

Jau išrinkote savo vienintelei nuostabiausią žiedą? Pats metas pradėti planuoti, kaip žiedas su deimantu papuoš jos ranką. Variantų be galo daug – vieni padaro didžiulę staigmeną, peršasi kelionės metu, kiti keliauja į abiem svarbų kampelį. Jei sunku sugalvoti savąjį variantą, siūlome pasinaudoti keliomis mūsų idėjomis.

 

Keliaukite

 

Kelionės iš tiesų yra gana populiarus pasirinkimas peršantis. Visgi tai tikrai nėra blogai. Vieta, kurioje įteiksite žiedą, visam laikui liks ypatinga, tarsi šventa. Čia galėsite grįžti vestuvių metinių proga, o gal net ir susituokti ten bus galima. Tad pasirinkite kelionės kryptį labai atidžiai. Tiesa, nebūtina vykti į užsienį – daug įspūdžių garantuoja ir ypatingos vietos Lietuvoje: pajūris, kalnai, girios ir net miestų širdys.

 

Nuveikite ką nors ekstremalaus

 

Abu mėgstate leisti laisvalaikį ypatingai? Tuomet ir reikšmingasis žiedas su deimantu gali būti įteiktas išskirtinėje aplinkoje. Skrydis oro balionu, nakvynė namelyje medyje, šuolis parašiutu, plaukimas sraunia upe, net dviračių žygis – kiekviena pora gali atrasti tai, kas tiks ir patiks abiem. Geriausia pirštis jau po pramogos arba per ją, pavyzdžiui, pakilus oro balionu į orą.

Rinkitės romantišką aplinką

 

Jei abu esate užkietėję romantikai, tuomet ir šiai svarbiai progai rinkitės ją nors be galo mielo, jaukaus. Jau minėta nakvynė išskirtinėje vietoje, pajūris, pasivaikščiojimas labai tinka. Taip pat galite pirštis ir ypatingos vakarienės restorane metu, ar namuose, pagaminę patiekalus patys. Tinka ir iškylos.

 

Kad ir kokį variantą pasirinktumėte, nepamirškite esminių dalykų. Tai – išskirtinis dėmesys mylimajai, kurį ir turėsite demonstruoti visą likusį gyvenimą. Neignoruokite detalių: juk viskas kalba apie tai, kaip jums svarbu tobulumas ir ką esate pasiryžę padaryti dėl išrinktosios. Žiedas su deimantu – tai tarsi viso to pasiryžimo simbolis, vainikuojantis pastangas.

 

Gėlių puokštė, nepriekaištinga išvaizda (dėmesį kreipkite į batus, panages, kvapą, šukuoseną, net siūlus, kyšančius iš drabužių), aplinkos švara – dalykai, kuriems tikrai reikia papildomo žvilgsnio. Juk mylimoji atsimins viską, tad ir pasistenkite, kad kiekvienas dalykas būtų išpuoselėtas. Žinoma, jei nepasiseks, stresuoti neverta – tai puiki galimybė parodyti, kaip kartu tvarkotės situacijoje ir kad esate tobulas tandemas.