estetinis plombavimas Kaune, sveikata, grožis

Kelionė gražesnės šypsenos link

Pakeitę spalvą, nudilę ar nelygūs dantys gali sukelti ne vieną kompleksą. Prarastas noras šypsotis, tolesnis dantų dilimas, sumažėjęs pasitikėjimas savimi… Ir visa tai tik dėl to, kad nesate pilnai patenkinti savo šypsena. Kauniečiai, jums padėti gali estetinis plombavimas Kaune, apie kurį daugiau sužinosite Kaunodenticija.lt. Kam jis labiausiai tinkamas?

 

Išbandykite, jei norite tobulesnių dantų

 

Jeigu jūsų dantys nėra sugedę tiek, kad juos reikėtų pašalinti ir keisti implantais, estetinio plombavimo procedūra jums puikiai tiks. Norite, kad dantys būtų baltesni? O, galbūt, turite nepageidaujamų tarpelių, kuriuos užpildyti pavyktų koreguojant danties formą? Ši procedūra padės patobulinti turimų dantų išvaizdą, be to, apsaugos šalia esančius dantis nuo ligų ir tolesnio gedimo. Apie tai daugiau sužinoti galite Kaunodenticija.lt – estetinis plombavimas Kaune yra itin populiari ir kokybiška procedūra, padėsianti jums labiau pasitikėti savimi bei geriau jaustis.

 

Trunka ne itin ilgai, džiaugtis galėsite iš karto

 

Pati procedūros trukmė nėra labai ilga – įprastai vieno danties atkūrimas užtrunka apie porą valandų. Vieno vizito pas specialistą metu galėsite atkurti keturis dantis. Puikus rezultatas jus džiugins jau iš karto – po kelių tokių vizitų galėsite būti patenkinti pilnai atkurta, gražia šypsena. Tobulumas, kurio siekėte – nesudėtingai pasiekiamas.

 

Svarbu rūpintis burnos higiena ir prieš, ir po procedūros

 

Burnos higiena – bene pagrindinis faktorius, lemiantis gerą dantų sveikatą. Svarbu rūpintis savo dantimis, reguliariai lankytis pas odontologą, juos valyti ryte ir vakare. Estetinis plombavimas Kaune padės išspręsti atsiradusias problemas, tačiau prižiūrėti dantis būtina ir po jo. Apie šią procedūrą daugiau sužinoti galite Kaunodenticija.lt svetainėje. Turėkite omenyje, kad tinkama plombų ir dantų priežiūra apsaugos juos nuo tolesnio gedimo bei pailgins plombų laiką.

 

Taigi, estetinio plombavimo procedūra gali ir vėl sugrąžinti jums džiaugsmą ir norą šypsotis. Nereikės kompleksuoti, galėsite pamiršti jaudinimąsi dėl to, kad jūsų dantys atrodo netobulai. Pasirinkus tokį plombavimo būdą galima ištaisyti tokius dantų netobulumus kaip pakitusi spalva, nelygumai, padilęs paviršius. Bus atkuriama norima dantų spalva, atstatoma danties forma, panaikinami nepageidaujami netobulumai.