vaginaliniai kamuoliukai, aistra, malonumas

Kėgelio kamuoliukai – daugiau nei intymus žaislas

Vaginaliniai kamuoliukai – sekso prekė, kuri paprastai siejama su malonumo paieškomis. Tačiau iš tiesų tokie žaislai gali gerokai daugiau. Jų naudą įrodo vien tai, kad kamuoliukus kai kurioms moterims rekomenduoja patys gydytojai. Privalumų ir rūšių gausa leidžia tinkamus rutuliukus išsirinkti kiekvienai damai – ir siekiančiai sveikatos, ir norinčiai didesnio seksualinio pasitenkinimo.

 

Universalusis sprendimas

Vaginaliniai rutuliukai dar kitaip žinomi kaip Ben-Wa arba Kėgelio kamuoliukai. Tai – apvalainos arba kiaušinio formos priemonės, skirtos makšties raumenims mankštinti. Naudoti galima vieną rutuliuką arba kelis. Paprastai komplektą sudaro ir virvelė, padedanti valdyti kamuoliuką.

Patys kamuoliukai gali būti pagaminti iš įvairiausių medžiagų. Tam puikiai tinka stiklas, silikonas, lateksas, plastikas, netgi metalas ar akmuo. Rutuliukų paviršius gali būti visiškai lygus arba reljefinis, gruoblėtas. Patys vaginaliniai kamuoliukai gali būti dvigubi – sudaryti iš dviejų, įdėtų vienas į kitą. Taip pat rutuliuko viduje gali būti kitų medžiagų. Tokiu būdu kinta priemonės svorio centras, ir mankšta tampa kiek sudėtingesnė.

Makšties treniravimui skirtų kamuoliukų įvairovė pastebėta dar labai senais laikais. Juos naudojo senovės japonės, kinės, arabės, indės, graikės, romėnės. Tuomet rutuliukai gaminti iš natūralių medžiagų. Tiesa, pagrindinis moterų tikslas buvo suteikti didesnį malonumą savo partneriui. Tačiau šiandien žinoma gerokai daugiau kamuoliukų privalumų.

 

Nauda kiekvienai

Makštį treniruojantys kamuoliukai efektyviai stiprina vidinius raumenis. Tokiu būdu galima lengviau kontroliuoti vaginos plotį, įtemptumą. Ši ypatybė labai svarbi gimdžiusioms ar gimdyti besiruošiančioms moterims. Tvirti, ištvermingi makšties raumenys – tai, kas gali suteikti neįtikėtino malonumo abiem sekso partneriams.

Tačiau vaginaliniai kamuoliukai treniruoja ne tik makštį. Tokiu būdu taip pat mankštinami ir dubens, šlapimo pūslės raumenys. Šis privalumas ypač aktualus toms, kurias vargina šlapimo nelaikymas. Vaginos rutuliukai taip pat gali sumažinti infekcijų riziką. Be to, teigiama, kad jie gali pristabdyti gimdos cistų, polipų, miomų ir kitų darinių formavimąsi.

 

Keli patarimai geram rezultatui

Jei norite, kad makštį treniruojantys kamuoliukai teiktų maksimalią naudą, o jų naudojimas nekeltų diskomforto, pasinaudokite keliomis gudrybėmis:

  1. Jei rutuliukus naudosite pirmą kartą, rinkitės didesnius ir lengvus. Šiuo atveju geriau pirkti vieną, o ne kelis kamuoliukus. Kai išmoksite jį valdyti tobulai, galėsite pasunkinti užduotį.
  2. Vaginaliniai kamuoliukai kels daugiau malonių emocijų, jei prieš naudodamos juos pašildysite. Taip pat gali praversti lubrikantas.
  3. Prieš ir po naudojimo visuomet dezinfekuokite kamuoliukus sekso žaislams skirta priemone.

Nuosekliai ir taisyklingai naudojant Kėgelio kamuoliukus, galima pasirūpinti gerokai aukštesne sekso kokybe ir geresne sveikata. Tai – pasirinkimas, kurio naudą gali patirti beveik kiekviena moteris, nepriklausomai nuo amžiaus. Tereikia išsirinkti tokius, kurie atitinka visus poreikius.