Kas geriau: klasika ar naujienos?

Dažniausiai pirkėjai yra išskiriami į dvi kategorijas. Tie, kurie mėgsta pirkti naujienas ir tie, kurie vis vien perkasi klasikinius pasirinkimus. Teisingo atsakymo nėra, patys galime spręsti, kas tinkamiau mūsų namams. Vis dėlto dažniausiai namai pasižymi skirtingomis funkcijomis ir savybėmis. Klasikinio stiliaus namai turi dažniausiai minkštus baldus, tamsoka aplinka. Sietynas – vienas iš būtinų dalykų klasikiniams namams.

 

Klasikinių namų savybės:

• Prabanga ir estetika. Juose karaliauja tvarka, kurios sugadinti maždaug neįmanoma. Dauguma žmonių tai renkasi privačiuose namuose. Jie dažniausiai pasižymi aukštomis lubomis ir erdve. Skiriamas dėmesys net ir mažiausioms detalėms. Dažniausiai net paprasti baldai yra pagaminti iš aukščiausios kokybės medžiagos ir tarnauja iš kartos į kartą.

• Dideli langai ir tinkamas apšvietimas. Ypač svarbus tikslingas apšvietimas, bei ir kad prabangūs dekoraciniai daiktai būtų apšviesti. Mediniai baldai dažniausiai derinami su minkštais. Šis derinys yra patogus ir puikiai tinka klasikiniam interjerui. Be didelių langų šis interjeras irgi neįsivaizduojamas. Tai puikus būdas išnaudoti natūralią šviesą. Sietynas – irgi gali būti panaudotas apšviečiant namus ir kuriant interjero stilių.

 

Sensacijų mėgėjų namai:

• Naujausios technologijos daro svarbią įtaką namams. Šie žmonės dažniausiai namie turi robotą siurblį, kuri sutvarko namus be didelių sunkumų. Kiekvieni sensacijų namai turi naujienas, kurios yra naudingos namams. Taip pat galima įsigyti vejapjovę, kuri sutvarkys veją be didelių pastangų.

• Daugiafunkciniai baldai. Be jų irgi neįsivaizduojamas modernūs namai. Būtent todėl namai neturi būtinai pasižymėti erdvumu, o kaip tik gali būti siauresni ir mažesni. Dažniausiai daugiafunkcinis baldas gali neužimti tiek daug vietos kaip porą baldų. Sofa – lova suteikia vietą tiek miegui, tiek sėdėjimui. Taip pat galima rinktis stalą kartu su spintele. Ne taip kaip sietynas šie baldai suteiks daugiau funkcijų ir neužims tiek daug vietos.

 

Rinkitės derinį

Negalite apsispręsti, kas Jums labiau patinka? Tai Jūsų namai, todėl kruopščiai derinant galima sumaišyti porą stilių. Namai pirmiausia turi būti jaukūs, kad suteiktų malonų jausmą visuose namuose. Be to klasikiniai stilius niekada neišeina iš mados, todėl tai gali būti originalus derinys su naujovėmis.