Kaip namus sukurti vientisus?

Kaip namus sukurti vientisus?

Vientisumas – viena svarbiausių namų interjero savybių. Jei virtuvė ir svetainė yra vienoje erdvėje svarbu, kad ji neturėtų ribos. Būtent čia praleidžiama daugiausiai laiko, todėl dažniausiai jai investuojama daugiau. Taip pat būtina išlaikyti estetiškumą visose erdvėse. Namus sukurti vientisus gali padėti spalvos, formos ir kitos ypatybės. Augantis rašomasis stalas – suteiks didesnį funkcionalumą augančiam vaikui.

Vientisumo savybės:

• Suderinta spalvų paletė. Tai suteikia vientisumo jausmą. Šis bendras braižas sukurs namuose harmoningumą. Juk būtent tai svarbu jausti namuose, kad kiekvieną dieną grįžus būtų galima atsipalaiduoti. Bendras rezultatas turi būti vientisas. Tai reiškia, jei pasirenkamos ryškios spalvos, jas ir vertėtų naudoti visuose namuose.

• Bendros formos. Namuose dažniausiai vyrauja kažkoks konkretus stilius, būtent jis ir turėtų diktuoti, kokiomis formomis turėtų pasižymėti baldai. Jei tai modernus stilius, baldai turėtų būti užbaigtomis formomis. Jei bohemiškas – stilius turėtų pasižymėti apvaliomis formomis ir panašiai. Svarbu, kad net ir baldų formos derėtų tiek tarpusavyje, tiek aplinkoje. Augantis rašomasis stalas gali būti išnaudota pagal vaiko ūgį.

• Individualus pritaikymas. Tai viena iš svarbiausių savybių, kuri gali suteikti namams jaukumą. Tai padaryti galima pagal namų vietą. Tai reiškia, kad jei namai senamiestyje, jie turėtų išlaikyti senamiesčio ypatybes. Juose turėtų būti gausu paveikslų, skulptūrų ir kitų su senamiesčio interjeru susijusių detalių.

• Būstas turi būti tolygiai šviesus. Tam padėti gali ir dirbtinės priemonės – šviestuvai. Taip pat kontroliuoti šviesą gali padėti ir užuolaidos. Galima derinti dienines su naktinėmis užuolaidomis. Šiuo atžvilgiu būtina net ir šia priemones derinti tarpusavyje. Dažnai skirtingų rūšių užuolaidos atrodo netvarkingai namų išorėje. Kad taip nenutiktų, geriausia, pasirinkti vienos rūšies pagrindines užuolaidas ir prie jų derinti kitas. Augantis rašomasis stalas bus naudojamas ilgiau nei įprastas pasirinkimas.

• Svarbu tinkamai apgalvoti kiekvieną pasirinkimą. Net ir vienas ir baldas turės įtakos, kaip atrodys namai, todėl svarbu, kad baldai būti ne tik patogūs ir ilgaamžiški, bet ir derėtų su namų interjero stiliumi. Tik tokiu būdu namai bus vientisi. Mažos detalės netūrėtų nuvertinamos pagal savo dydį.