Kaip apsaugoti namus nuo vasaros karščių?

Vasaros metu dažnai pasitaiko karščių. Mažose erdvėse tai ypatingai juntama, o kas jei dar langai yra neužtemdyti. Namuose šiuos karščius ypatingai sudėtinga išgyventi, nes jose dažnai tenka būti. Vis dėlto yra būdų, kaip išvengti dar didesnių karščių nei jie jau yra. Parduotuvė „Domus Lumina“ siūlo apsilankyti ir įsigyti geriausią apsaugą nuo karščio – užuolaidas, roletus ir kitas apsaugos priemones.

 

Būdai, kaip namus apsaugoti nuo karščių:

• Negaminkite namuose. Jei namuose ir taip pakankamai šilta geriau maisto neruoškite jose. Ypatingai saugokitės orkaitės šilumos. Norint pasišildyti maistą, naudokite mikrobangų krosnelę. Jei turite galimybę, geriausia, ruoškite maistą lauke. Jei vis dėlto gaminti maistą privalote namuose, pasistenkite tai daryte ryte arba vėlai vakare.

• Uždenkite langą ir lauko pusės. Norint namus apsaugoti nuo saulės įtakos, pasistenkite, kad langai būtų apsaugoti iš abiejų pusių. Be to tai gali būti modernus pasirinkimas, jei turite nuosavus namus. Padarius langų uždangalus, lauko prieblandoje galėsite pasislėpti nuo karščių. Domus Lumina parduotuvėje galėsite pasitarti su konsultantais dėl geriausios apsaugos.

• Užuolaidas naudokite nuo ankstyvo ryto iki vėlyvo vakaro. Tai sumažina kambario temperatūra 10 – 15 laipsnių. Nepalikite jokių tarpų. Taip pat renkantis užuolaidas išsiaiškinkite, kokios priemonės pilnai apsaugo nuo šilumos. Kai kurios užuolaidos yra lengvesnės, todėl lengviau praleidžia šviesą.

• Sodinkite augalus lauke. Tai ypatingai efektyvus būdas, jei norite apsaugoti savo namus nuo šviesos srauto. Vis dėlto dažnai tai gana užtrunkantis procesas, nes augalams užaugti reikia laiko. Taip pat svarbu pasirinkti tinkamą augalų poziciją, kad jie tinkamai užaugtų prie lango ir sukurtų šešėlį.

• Pasirinkite tinkamą stogą. Ar esate kada nors išėję su juodos spalvos marškinėliais saulėtą dieną? Tai nebuvo geras pasirinkimas, nes ši spalva traukia šilumą. Taip pat ir su stogais. Užuolaidos iš „Domus Lumina“ yra tinkamas pasirinkimas apsaugai, vis dėlto kartais dėl netinkamo stogo namuose būna karšta.

 

Namai turi būti tinkama vieta atsipalaidavimui. Vis dėlto jei juntate nuolatinę kaitrą, vertėtų pasirūpinti tinkamomis apsaugomis, kurios leis lengviau atsikvėpti.