baldai internetu

Ką vertėtų žinoti apie baldų pirkimą internetu?

Pastaruoju metu prekyba internetu taip suintensyvėjo, kad atrodo, viską ką nusiperkame, į namus atkeliauja iš interneto platybių. Tačiau pirkti baldus drįsta ne kiekvienas. Atrodo, jau kyla ranka spausti pirkimo mygtuką, bet vis tik nedrąsu. O jeigu baldas neatitiks lūkesčių? Kas tada? Tokių klausimų savęs klausinėjame kiekvienas. Tad jei esate iš tų, svarstančių, pirkti ar nepirkti internetu, mes sakome pirkti. Tik štai, prieš perkant – įvertinkite kelis aspektus.

 

Pardavėjo reputacija

Pirkti telefono dėkliuką ar plėvelę atrodo paprastai, juk tai kainuoja vos kelis centus. Tačiau štai baldai internetu – gerokai rizikingesnis pirkinys. Jį praradus, prarandami daug didesni pinigai. Todėl vienas iš aspektų, kurį privalu įvertinti, prieš nuspaudžiant pirkimo mygtuką, pardavėjo reputacija. Išsamiai pasidomėkite pardavėjo vertybėmis, panagrinėkite iš pardavėjo jau pirkusiųjų komentarus, nuomones, atsiliepimus. Kritiškai įvertinkite ir komentarų kiekį. Pirkti internetu baldus, ypač iš užsienio – labai rizikinga. Tačiau jeigu sugalvotumėte rinktis lietuviškus baldus, tai šią paslaugą teiki Magrės baldai. Privalumas, kad šis prekės ženklas taip pat turi ir savo salonus skirtinguose Lietuvos miestuose, o tai savaime šiek tiek prideda teigiamų reputacijos taškų.

 

Grąžinimo sąlygos ir politika

Būtinai pasidomėkite prekių grąžinimo politiką. Perkant mažesnes prekes daugeliui tokie dalykai nė motais. Na, keli centai šen bei ten „juk nieko tokio“. Tačiau jei perkate baldus, šį aspektą įvertinti yra labai svarbu. Taip jausitės saugesni, kai žinosite, ką daryti, jei atsiųsti baldai internetu turės trūkumų, neatitiks nurodytų privalumų svetainėje ar tiesiog Jūsų pačių lūkesčių. Prieš investuojant pinigus į baldus internetu, labais apsidrausti, kad nenumatytu atveju galėtumėte baldus saugiai grąžinti.

 

Baldų gamyboje naudojamos medžiagos

Jei norite patvarių baldų, taip pat pasidomėkite ką Jūsų pasirinktas gamintojas pasitelkia baldų gamyboje. Kokia tai mediena, ar tai grynas medis, ar medžio drožlių laminatės, medžio dulkių plokštės. Kiekvienas turi skirtingus prioritetus ir poreikius, todėl labai svarbu, kad pasirinkti baldai tenkintų ir Jūsų poreikius. nuo to, kokios medžiagos pasitelkiamos gamybai, priklauso ir baldo kokybė. Jei norite mažiau mokėti už siuntimą, rinkitės lietuviškus baldus. Šie taip pat yra patvarūs ir patikimi, tačiau retkarčiais tiesiog apipinti neigiamais stereotipais, kurie šiandien jau nebeturi prasmės.

 

Baldai internetu šiandien yra puiki galimybė greitai ir patogiai gauti baldus tiesiai į namus. Svarbiausia, atkreipti dėmesį į kelis aspektus tam, kad vėliau nereikėtų nusivilti ir veltui išleisti pinigų.