sekcija su spinta, sekcija, svetainės baldai

Ką apgalvoti perkant sekciją?

Renkantis baldus svetainei svarbu apgalvoti ir tiksliai žinoti, ko norite. Pagrindiniai baldai yra retai keičiami, todėl siekiama įsigyti kokybiškus, kuriais bus galima džiaugtis ne vienerius metus. Sekcijos su spinta, dar vadinamos moduliniu baldu, išlieka vienas populiariausių baldų įrenginėjant svetainę. Savo paklausumą išlaiko dėl plačių funkcinių savybių: tai ir spinta, spintelė, lentyna, vieta televizoriui, vitrina, ar mini baras. Šis baldas yra kur kas didesnis, paprastai reikalaujantis daugiau erdvės, tačiau taip pat sutalpinantis didesnį kiekį knygų, indų, ar kitokių daiktų.

Top trys patarimai:

Apsilankius baldų parduotuvėje akys gali apsvaigti nuo pasirinkimo platumo: įvairios spalvos, stiliai, dizainas, pagaminta medžiaga, o šiame margumyne nepaklysti padės kelios rekomendacijos:

  1. Įvertinkite patalpos išplanavimą ir turimų daiktų kiekį. Jeigu svetainė yra nedidelė, tai įsigyją didelę sekcija jį dar sumažinsite, kambarys taps klaustrofobiškas. Tokiu atveju vertėtų rinktis sekciją su pakabinamomis lentynomis, kurios optiškai sukurs didesnės erdvės pojūtį. Taip pat, turint daug smulkmenų, vertėtų apsvarstyti baldą su daugiau stalčių ir lentynėlių, o mažiau atviros erdvės.
  2. Sekcijos su spinta neprivalo būti sustatyta į vieną eilę. Šį baldą žmonės, lyg taisyklė, papratai išdėsto šalia vienas kito, tačiau į visa tai galima pažiūrėti kūrybiškai ir sukurti ekspresyvesnę erdvė. Pavyzdžiui, jeigu svetainėje turite tam tikros laisvos vietos, o parduotuvėje pastebėjote itin žavią sekciją, savame būste ją suskirstykite į kelias dalis, taip dar įnešdami modernumo ir estetikos skonį.
  3. Pagaminimo medžiagos yra pačios įvairiausios: natūralios medienos, masyvo, ar faneruotės pavidalo, bet paprastai naudojamos medžio drožlės, arba MDF plokštės su melamino danga. Prieš perkant svarbu žinoti, kokios medžiagos turėtų būti jūsų sekcija. Ekonomiškiausias variantas bus baldas iš medžio drožlių, tačiau nebūtinai pats patvariausias. Sekcijos su spinta atrodys labai įdomiai pasirinkus natūralią medieną, ar medžio faneruotę, tačiau toks pirkinys bus daug brangesnis. Akcentuojantiems ekologiškumą ir atsižvelgiantiems į savo veiksmų pasekmes gamtai geriausias pasirinkimas būtų sekcija iš MDF plokštės.

Aiškūs tikslai

Prieš perkant bet kokį baldą svarbu žinoti, kokį bendrą interjerą siekiate sukurti, kas derės prie jau esančių, ir padės pagyvinti bendrą kambario erdvę. Nevenkite konsultacijos su specialistais ir nepulkite prie pačių pirmų pasiūlymų, detaliai apsvarstę ir tik tada pasirinkę tikra neprašausite.