raštinės reikmenys, ofisas, darbas

Ką padovanoti neseniai įkūrusiam verslą draugui?

Stresas darbo aplinkoje yra itin pažįstamas dalykas. Ypač, jeigu yra dirbama verslo srityje. Jeigu jūsų draugas ką tik pradėjo dirbti šioje srityje, sumažinkite verslo keliamą stresą su smulkmeniška dovanėle. Čia gali padėti patarimai, kuriuos dabar pateiksime.

 

Linksmi tušinukai

 

Visada itin pagelbėsite savo draugui, jeigu padovanosite jam tai, kas bus ne tik linksma, bet ir itin pravers darbo aplinkoje. Tai gali būti tokie raštinės reikmenys kaip tušinukai. Tušinukų galima rasti itin didelį asortimentą, todėl išrinkite patį linksmiausią. Taip pat, galite pasirinkti spalvą, kuri mėgsta jūsų draugas – taip parodysite, jog pirkote dovaną būtent jam. Norint praskaidrinti nuotaiką, galite ant tušinuko išgraviruoti linksmą šūkį ar pasakymą. Tai tikrai patiks Jūsų draugui ir visada, kai naudosis Jūsų dovana, linksmai pasijuoks.

 

Apie tai kalba ir internete komentavusi Dovilė: „Buvo itin sudėtinga sugalvoti, ką turėčiau padovanoti savo draugei, kuri ką tik sukūrė savo verslą ir gavo vietą ofise. Iš pradžių pagalvojau, kad galbūt puikiai tiktų gėlės ar čekis drabužiams, bet gerai, kad sugalvojau padovanoti ne tai, ką ji gali įsigyti pati, bet ir tai, kas jai itin pravers darbo aplinkoje. Tokios raštinės reikmenys kaip tušinukai visada yra puikus pasirinkimas, kuris leido draugei suprasti, kad noriu jai padėti darbo aplinkoje.“

 

Puikiai tinka darbo kalendoriai

 

Naujam žmogui versle visada gali būti sunku susidėlioti tinkamai darbus, nes jų būna itin daug. Taip puikiai padėsite ir praskaidrinsite savo draugo nuotaiką padovanoję darbo kalendorių. Jų galite pasirinkti pagal tai, kaip jūsų draugas planuoja savo laiką.

 

Jeigu yra itin išsiblaškęs, jam puikiai tiks kalendorius, kurį galima kaip kilimėlį pasitiesti ant stalo. Taip savo darbus Jūsų draugas galės matyti didesniu šriftu, ir taip negadins regėjimo. Taip pat, prie darbo kalendoriaus gali būti derinamos ir kitokios raštinės reikmenys, kurias galima pritaikyti kaip dovanas. Puikiai tinka ir pieštukai, liniuotės ar klijai, kurie tikrai bus panaudoti darbo metu.

 

Renkant dovaną savo bičiuliams, prisiminkite, jog geriausia yra parinkti tai, kas bus tikrai panaudojama ir pravers ateityje.