Išmanieji sekso žaislai – sprendimas poroms per atstumą?

Erotinės prekės žengia išmanumo link lygiai taip pat greitai, kaip tobulėja mobilieji telefonai. Tad išmanios sekso prekės taip pat nėra paslaptis, tik apie tai mažai kas kalba. Kuo pasižymi išmanieji sekso žaislai ir kuo jie kitokie?

 

Valdomi mobiliuoju telefonu

Ne paslaptis, kad dabar, kai išaugo išmaniųjų mobiliųjų rinka, seksualumu pasižyminčių mobiliųjų programėlių skaičius taip pat išaugo. Didžioji dalis sekso žaislų taip yra susiję su šiomis programėlėmis, nes yra valdomi mobiliųjų įrenginių pagalba. Tačiau aktualiau yra tai, kad šio tipo lytinių žaidimų įrankiai valdomi gali būti iš bet kur. Tad žaislo išmanumas pasižymi ne tik tuo, kad jo valdymas vyksta pasitelkus mobiliąsias technologijas, bet ir tai, kad šiems negalioja jokie atstumai.

 

Daugiau galimybių ir malonumo

Dažnai tokio tipo erotinės prekės  pasižymi begarsiu ir itin galingu veikimu. Tai gali būti tiek išmanus mobiliuoju valdomas vibratorius, G taškui dirginti skirtas vibratorius, penio žiedas, vibruojantis ir malonumą sukeliantis kiaušinėlis. Pasirinkimo daug. Galimybių dar daugiau. Įsigyti galima tiek atskirai moterims, tiek vyrams, tiek komplektus poroms. Išmanusis sekso žaislų valdymas suteikia galimybes ne tik iš naujo atrasti sekso žaidimus, bet ir pajusti naujus pojūčius.

 

Išmanieji žaislai poroms per atstumą

Šio tipo prekės suaugusiems yra sprendimas poroms, kurių santykiai dažnai turi ištverti atstumą. Dabar net ir seksas per atstumą yra įmanomas. Šiandien išmaniosios erotinės prekės leidžia mėgautis sekso malonumais, skiriant šimtams kilometrų, pasitelkus mobilųjį įrenginį ir per atstumą valdomo sekso reikmenų komplektą.

Kaip tai veikia? Komplektas įprastai susideda iš dviejų dalių: viena skirta moteriai, kita – vyrui. Moterims dažnai skiriami dėvimi vibratoriai ar išmanumu pasižymintys vaginaliniai kamuoliukai. Vyrams – vibruojantis penio žiedas. Vyrui atiduodama galia valdyti moteriai skirtą komplekto dalį, o moteriai – vyro. Vyras gali sukelti savo partnerei malonumą, net jei ši nėra šalia ir atvirkščiai. Svarbiausia, kad konkrečiu metu abu partneriai dėvėtų jiems skirtus sekso žaisliukus. O valdymas vyksta vos paspaudus kelis mygtukus mobiliojoje programėlėje.

 

Nauji atradimai ir malonumas per atstumą – XXI amžiaus išskirtinumas seksualiniame poros gyvenime, pasitelkus išmaniuosius sekso žaisliukus. Dar niekada nebuvo taip lengva valdyti partnerio potyrius skiriant šimtams kilometrų.