Iš natūralių medžiagų pagaminti baldai vaikų kambariui

Vaiko kambario įrengimas, tėvams dažnai yra gana didelė dilema: kambario kolorito pasirinkimas, baldų stilistika ir kiekis kambaryje, o kur dar erdvės akcentai. Visgi, labiausiai dėmesį ir kambario nuotaiką sukuria baldai. Šiandieninė rinka siūlo daugybė skirtingų formų baldų variacijų, tačiau jei norite, kad jie neprarastų žavesio ir būtų tvirti bei kokybiški – rinkitės klasikinius baldus.

Ashley baldai – tvarumo garantas

Vienu iš klasikinių baldų pavyzdžių yra laikomas Ashley amerikietiškų baldų ženklas. Jie pasižymi ilgaamžiškumu, kokybiškomis, „tikromis“ medžiagomis ir subtiliu dizainu. Nors tėvai svarstydami apie vaikiškų badų pasirinkimą nori, kad jie atrodytų kuo vaikiškiau ir spalvingiau, tačiau mąstant ilgalaikėje perspektyvoje – specialistai siūlo rinktis klasiką. Tam yra keletas svarių priežasčių:

  • Dizaino nepavaldumas laikui – klasikiniai baldai yra statiškų, tačiau nenuobodžių formų. Vaikų kambariui siūlomi tiek natūralaus medžio, tiek dažyto (pavyzdžiui, baltai) baldai. Todėl kambarys tikrai nepraranda vaikiško žavesio. Dėl klasikinių formų, kurios įtraukia tieses arba ovalo linijas – baldai tinkami vaiko kambariui, net jam paaugus, todėl jų nereikia keisti jam tapus paaugliu.
  • Natūralios medžiagos. Įprastai klasikiniai Ashley baldai gaminami iš natūralaus medžio, todėl yra itin tvirti ir ilgaamžiai, taip pat nedaro įtakos vaiko sveikatai. Jie nelūžta lengvai, todėl yra itin tinkami vaikų kambariui. Dėl tvirtos jų tekstūros kambarys atrodo ne tik elegantiškai, bet ir sukuria tam tikros prabangos jausmą.
  • Lengvai priderinami. Paprastas šių baldų dizainas yra itin lengvai priderinamas, tiek futuristinio, tiek minimalaus, tiek ir vintažinio stiliaus interjere. Todėl įsigydami klasikinius baldus galėsite nesijaudinti dėl jų formų pritaikomumo – tai universalūs baldai.

Kokie baldai turi būti vaiko kambaryje?

Renkantis baldus vaiko kambariui turite įvertinti kambario dydį. Ne paslaptis, kad klasikiniai Ashley baldai yra gana masyvūs, todėl jei kambarys yra nedidelis, siūlome jame rinktis lovą ir komodą, kuri atstos drabužių spintą. Kitu atveju, kai kambarys yra gana didelis, rekomenduojame rinktis ne tik lovą, komodą, bet ir aukštą komodą bei grožio stalelį (mergaitėms), kur jau būna įmontuotas ir veidrodis. Taip pat vaikiško kambario interjere puikiai įsikomponuoja ir yra itin funkcionali naktinė spintelė prie lovos. Svarbu neperkrauti kambario ir palikti vietos, kur vaikas galės žaisti.

Kuriant vaikiško kambario dizainą rinkitės kokybę ir ilgaamžiškumą, kuris perteikiamas klasikinių baldų dizaine. Sukurkite jaukią ir saugią aplinką savo vaikams – tegul mažųjų vaikystė prabėga be rūpesčių.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *