IHCTL kursai: kas tai ir kam jie skirti?

Kiekvienas mokytojas privalo nuolat tobulinti savo žinias ir kelti savo kvalifikacijos lygmenį. Dėl šios priežasties organizuojami specialius mokytojų kvalifikacijos kėlimo kursus, kitaip žinomus, kaip IHCTL kursai (angl.: International House Certificate in Teaching Language).

 

Bendra informacija apie programą

Kalbos specialistai – dėstytojai universitete, lektoriai kalbų mokyklose ar mokytojai bendrojo lavinimo įstaigose – kiekvienas jų įgijęs aukštojo lavinimo diplomą kalbos srityje negali leisti sau, kad jų turimos žinios ilgainiui pasentų. Taip pat labai svarbu kaupti praktinę kalbos mokymo patirtį. Kai šios yra per mažai, specialistai gali būti laikomi nepakankamai kvalifikuotais dirbti pasirinktose įstaigose. Todėl kiekvienam, kuris mano, kad jam  trūksta bendrosios mokymo patirties, IHCTL kursai yra naudingi.

Šių kursų metu koncentruojamasi ne tik į teorines žinias, bet ir į praktinių žinių pritaikymą. Daug dėmesio skiriama skirtingiems mokymo metodams įvertinti, skatinama stengtis kuo labiau susisteminti turimas mokymo žinias. Taip pat labai svarbu, kad turimas žinių apie kalbos mokymą bagažas kuo labiau pasipildytų. Šių kursų pagalba kalbos specialistai įgyja mokymo kvalifikaciją, pripažįstamą tarptautiniu mastu.

Mokytojų kvalifikacijos kėlimui skirti kursai yra suintensyvinti ir trunka 4 savaites. Į programą įeina seminarai, kurių metu dirbama ties teorinėmis žiniomis bei jų aptarimu, o antroji dalis yra praktinis tų žinių pritaikymas ir vertinamas.

 

Ką dar žinoti?

Kiekvienas, norintis pakelti savo kvalifikaciją bei pagerinti savo turimas kalbos mokymo žinias, pirmiausia turėtų užpildyti registracijos formą, su kuria kartu atsiųsti reikia anglų kalba užpildytą CV (gyvenimą aprašymą), paso kopiją, universiteto baigimo diplomo kopiją.

Kilus klausimams ar norint pasitikslinti neaiškią informaciją – drąsiai skambinkite telefonu: (8 5) 272 48 79; (8 5) 272 48 39; taip pat galite susisiekti elektroniniu paštu: info@sih.lt arba atvykti į mūsų mokymo centrą, esantį Vilniuje, Konstitucijos pr. 23 korp. A, 3 aukštas.

Tobulėkite ir aukite kartu su „Soros International House“ kalbų mokykla.