minkšti kampai, interjeras, kampas ir staliukas

Gajausi mitai apie minkštus kampus

Minkšti kampai – puikus baldas, pasižymintis ypatinga privalumų gausa. Jie – universalūs ir tiesiog žavūs. Tačiau kai kurie žmonės nedrįsta juos pirkti, nes tiki įvairiais mitais. Vien dėl to patiems sau užkertama galimybė džiaugtis funkcionaliu interjeru. Tad kviečiame pasidomėti tais mitais ir įsitikinti, kad nesate jų auka.

 

Tokie kampai yra nepatogūs

 

Tai – tiesiog melas. Matyt, tie žmonės, kurie taip mano ir skleidžia tokią nuomonę, tiesiog nėra bandę ilsėtis ant minkšto kampo. Iš tiesų tokie baldai yra labai komfortiški ir net ergonomiški. Tai užtikrina kiekviena detalė – nuo paprasčiausio audinio, dydžio iki sėdimosios dalies užpildo ir pagalvėlių su atramom.

 

Kampai neuniversalūs, sunkiai priderinami

 

Galima manyti, kad joks baldas nėra universalus ar lengvai priderinamas, ir tai būtų tiek pat teisinga, kaip ir kalbant apie minkštus kampus. Iš tikrųjų minkšti kampai yra vieni lengviausiai pritaikomų baldų – net jei patalpa labai maža.

 

Universalumą užtikrina dizaino skirtumai – kampas gali būti ir dešinėje, ir kairėje, ir iš abiejų pusių. Ypač gerai vertinami moduliniai modeliai, kuriuos galima išardyti. Be to, nereikia pamiršti, kad baldas gali būti aptrauktas tiek oda, tiek tekstiliniu audiniu. Juos galite net derinti. Spalvos, audinys, kojelės – variantų, kad baldas tiktų jūsų namuose tiesiog tobulai, tikrai daug.

 

Kampo priežiūra sudėtinga

 

Kaip ir kiekvienas kitas baldas, kampas gali būti sunkiau prižiūrimas. Todėl prieš renkantis visada reikia apgalvoti, kokį audinį, medžiagas rinksitės. Svarbu net tai, kur baldą statysite. Apgalvoję tai tikrai rasite sprendimą – pavyzdžiui, impregnuotus apmušalus, kurie tiesiog atsparūs dėmių susidarymui.

 

Minkšti kampai yra brangūs

 

Tai – tikrai netiesa. Šiuo atveju tikrai galima manyti, kad viskas yra brangu. Visgi minkštas kampas yra labai gera investicija, ir jei jis kokybiškas, tai baldu džiaugsitės kad ir 20 metų. Tad svarbiausia – rinktis tai, kas atitiks jūsų poreikius. Nepamirškite ir galimybių, kurias suteikia įvairios akcijos, išpardavimai.

 

Tam, kad minkštas kampas taptų mėgstamiausiu namų baldu, reikia nedaug – tik jį nusipirkti. Tad nesivadovaukite niekuo nepagrįstais mitais ir įsitikinkite patys: tokie kampai tiesiog privalo būti šiuolaikiškuose, jaukiuose namuose.