segtuvas

Erzina netvarka ant stalo? Sprendimas yra!

Pagalvojus apie netvarką ant stalo, dažniausiai mintyse vėl išgirstame mamos žodžius „na ir kada tu pagaliau susitvarkysi tą betvarkę?“. Galų gale, kai suaugame, ta betvarkė pradeda erzinti lygiai taip pat kaip ir vaikystėje erzino mamą. Ir meninis „bardakas“ šiuo atveju nebebūna pasiteisinimas, jei popieriais apverstas stalas neleidžia susikaupti. Ši problema ypač aktuali dirbantiems namuose. Tačiau juk nepirksi dar vienos papildomos lentynos vien tam, kad kažkur būtų galima laikyti tuos visus popierius. Tai ką tuomet daryti?

 

Naujas rašomas stalas ar kanceliarinių priemonių komplektas?

Tiems, kurie vis dar sunkiai įsivaizduoja tvarką ant stalo, siūloma pirmiausia ne mokytis tvarkingai laikyti daiktus, kaip, kad pasakytų mama, o tiesiog pabandyti kitokius daiktų laikymo metodus ir priemones. Viena tokių – segtuvas. Visgi, daugelis yra įsitikinę, kad tokio tipo priemonės negelbės. Reikia pirkti naują rašomą stalą su daugiau visokiausių lentynėlių ir stalčiukų. Tačiau jei galvojate, kad stalas su papildoma vieta laikyti daiktams Jums padės išmokti tvarkos, tai truputį klystate.

Tiesa, kartais nutinka taip, kad betvarkė ant stalo susidaro tik todėl, kad nėra papildomos vietos visiems daiktams laikyti ir jie tiesiog yra kraunami ant stalo vienas ant kito. Tačiau tvarkingam žmogui nesudėtinga ir pačiam atrasti tam tikrą jiems tinkančią daiktų laikymo sistemą, kad viskas atrastų savo vietą ir netrukdytų dirbti. Šiuo atveju neverta leisti pinigų nei naujam stalui, nei papildomoms popieriams laikyti skirtoms lentynoms.

 

Sprendimas – segtuvas ir popierių lentynėlės

Norite susitvarkyti savo darbo stalą? Pirmiausia patikrinkite, kas per šlamštas ar ne šlamštas ant jo kraunasi. Galbūt tai popieriai, kuriuos buvo galima seniai išmesti ir šiuo atveju jie tik užima papildomą vietą ant stalo, Jus blaško ir trukdo susikaupti? Taip tikrai gali būti. Tad pirmiausia – išrūšiuokite tą šūsnį popierizmo.

 

Pravalius ir atfiltravus viską, kas nereikalinga ir metama lauk, ant stalo lieka tik tai, kas reikalinga ir svarbu. Tad pradedama matyti tikroji situacija. Šiuo atveju pasinaudojus segtuvu ar papildomomis popieriui laikyti skirtomis lentynėlėmis, galėsite sistemingai viską susitvarkyti, stalas bus tvarkingesnis, o Jums nereikės blaškytis ieškant kažkurio konkretaus dokumento vienoj didelėj popierių krūvoj.