Elegantiški ir jaukūs namai

Kiekvienas, vos pradėjęs svajoti apie nuosavus namus, pradeda dėlioti jų viziją – kaip atrodys virtuvė, kokius baldus rinksis svetainei, apsvarstomi visi įmanomi miegamojo lovos variantai. Vėliau, jau pradėjus dėlioti visus taškus ant i ir kurti būsto interjerą, pastebima, kad vieni koncentruojasi į jaukumo kūrimą, kitiems svarbiau išsiskirti ir parodyti, jog turi gerą skonį baldams. Ir visgi, elegancija, išskirtinimas, prabanga ir jaukumas gali draugauti tarpusavyje.

 

Jauki prabanga

Tai, kokie baldai puošia Jūsų namus, labai daug gali pasakyti ir apie šeimininko charakterį ar net požiūrį į pasaulį. Štai, pavyzdžiui, masyvūs klasikiniai baldai. Kaunas ir Vilnius gali pasigirti nemažu baldų parduotuvių skaičiumu, kur parduodama klasika. Tačiau taip pat galima pastebėti, kad tokių, kurie namams ieškotų klasikinio stiliaus lovos, spintos ar komodos, taip pat nelabai daug.  

Šiandien žmonės koncentruojasi į jaukumo kūrimą, tačiau šiam nenori išleisti daug pinigų. Taip pat galima pastebėti, kad vis dažniau, norintys į namus įnešti naujų vėjų, renkasi skandinavišką stilių. Ir visgi, lyginant, pavyzdžiui, skandinavus ir amerikiečius, kas labiau asocijuojasi su namų jaukumu? Klasikinio stiliaus tamsi odinė sofa priešais židinį, tradicinė sekmadienio vakarienė prie tamsaus medžio stalo ar sterilus baltumas, dideli ir užuolaidomis nepridengti langai ir pilkuma? Savaime aišku, kad pirmas variantas skamba daug jaukiau nei antrasis. Ir būtent tai yra vadinama klasika, atkeliaujančia iš Amerikos. Ir čia susitinka jaukumas ir prabanga.

 

Atidžiai pasirinkti baldai

Lietuva nors ir nėra Amerika, tačiau ir čia galima rasti baldų, kurių, kartais atrodo, kad gali tekti ieškoti už jūrų marių – stilingų, elegantiškų, tačiau tuo pačiu paprastų. Jei į interneto naršyklės paieškos langą vesite žodžius „elegantiški baldai Kaunas“ arba „prabangūs baldai Vilnius“, yra tikimybė, kad norimus baldus rasite labai greitai vos paspaudę kelis mygtukus. Tačiau daug maloniau yra vaikščioti po baldų saloną nei slinkti pelės ratuku žemyn per virtualų parduotuvės katalogą.

Rinkitės baldus namams atidžiai – palieskite juos, atsisėskite, pajuskite, ar tas baldas tikrai yra Jums skirtas. Tai, ką išsirinksite, tarnaus Jums ne metus ir ne du, o daug daugiau, todėl labai svarbu, kad baldas atitiktų visus Jūsų lūkesčius. Kartais prabanga gali būti išorėje, o jaukumą formuoja pojūtis. Leiskite savo namams atsiskleisti ir rinkitės klasiką – elegantišką ir stilingą jaukumą.