augantis rašomasis stalas, vaikai, vaikų sveikata

Augantis rašomasis stalas: stebuklas ar kasdienybė?

Jei reikėtų įvardinti vieną baldą, turintį keturias kojas ir keletą stalčių, ko gero, pasirinktumėte stalą. Tikriausiai kiekvienas namuose ar darbe turime reguliuojamo aukščio kėdę, tačiau, ar kada nors girdėjote apie reguliuojamo aukščio stalą, kurį vieno mygtuko paspaudimu galima pritaikyti tiek vaikui, tiek suaugusiam? Tačiau „augantis“ rašomasis stalas, kurį siūlo „Smart baldai“, tikrai nėra naujiena. Būtent tokie stalai naudojami beveik kiekviename Skandinavijos biure, o Jungtinėse Amerikos Valstijose mokiniai nuo 2015 metų mokosi stovėdami prie šių reguliuojamo aukščio stalų. Lietuvoje tokie stalai – tai tik palengva atslenkanti mada, prie kurios pamažu pratinamės. Tad, kuo naudingas šis išmanusis stalas ir kur slypi jo populiarumo paslaptis?

 

Augančio rašomojo stalo privalumai

• Toks stalas idealiai prisitaiko prie vaiko ūgio. Todėl jis puikiai tinka ir darželinukams, ir pradinukams, ir vyresniųjų klasių mokiniams.
• Sukuriama patogi darbo vieta. Ji būtina gerai savijautai. Būtent sėdimą darbą dirbantys žmonės dažnai skundžiasi nugaros, sprando skausmais, netaisyklinga laikysena ar sutrikusia kraujotaka. Toks „augantis“ rašomasis stalas, siūlomas el. parduotuvėje Smart baldai, padės vaikui išvengti skausmų, paragins išlaikyti taisyklingą sėdėseną ir susikaupti.
• „Augantis“ stalas yra universalus. Jis puikiai tiks tiek mokykloje ar kitoje ugdymo įstaigoje, tiek namuose (kaip rašomasis stalas, žaidimų stalas, kompiuterio stalas). Taip pat šie stalai yra įvairių dydžių, skirtingų, modernių stalviršių, todėl tiks prie įvairaus interjero.
• Ypatingas ilgaamžiškumas ir saugumas. Reguliuojamo aukščio stalai yra pagaminti iš kokybiškų medžiagų, jiems suteikiama kelerių metų garantija, todėl tai yra puikus pasirinkimas ieškantiems kokybiško stalo, tinkančio kiekvienam.

Nors toks stalas skamba kaip nerealus baldas, tačiau tai tikrai nėra stebuklas. Šis stalas – nauja kasdienybė, kurioje nepatirsime nemalonių nugaros skausmų, išvengsime papildomų ligų, pagerinsime savijautą ir darbo kokybę.

 

Ar tikrai verta?

Nors reguliuojamo aukščio stalas šiek tiek brangesnis už įprastą, tačiau tai naudinga investicija, nes šis stalas puikiai tinka tiek greitai augantiems vaikams, tiek suaugusiems. Be to, šis stalas orientuotas į ilgą naudojimą, nes yra pagamintas iš kokybiškų medžiagų, todėl šiuo baldu galės džiaugtis ne viena šeimos karta.

 

„Augantis“ rašomasis stalas, siūlomas el. parduotuvėje „Smart baldai“ – tai pasirinkimas norintiems, kad vaikas ne tik mėgautųsi žaviu dizainu ar patogumu, bet ir augtų sveikas. Taigi, atsakymas į klausimą, ar verta jį paversti kasdienybės dalimi, priklauso nuo to, ar galite investuoti į gerą vaiko aplinką.