baldai internetu

Ar verta užsisakinėti baldus internetu?

Prekyba internetu – šių laikų topas. Perkame viską: nuo išmaniųjų telefonų dėkliukų ir kojinių iki interjero dekoracijų ar net baldų. Visgi, baldai internetu dar klausimas ar gera idėja… šįkart nusprendėme šiek tiek padiskutuoti apie internetinius pirkinius – ką, kada ir kodėl verta pirkti iš fizinės, o kada iš internetinės parduotuvės?

 

Kam eiti į parduotuvę, jei internetu patogiau?

Taip, toks klausimas iškeliamas gana dažnai. Reikia išleistuvių suknelės? Ieškokime internete! Reikia naujo kompiuterio? Irgi užsisakykime internetu! Su papildomu mokesčiu viskas atkeliauja iki pat namų durų, tai kam gi apsikrauti dar kelti koją iš namų, jei viską galima gauti čia ir dabar?

Daugelį prekių užsisakyti internetu patogu dėl to, jog tai dažnai kainuoja gerokai mažiau, padeda sutaupyti, o prekės kokybė kaip ir nesiskiria. Visgi, baldai internetu gali ir nuvilti. Pateikiame kelias priežastis, kodėl geriau keliauti į saloną nei apžiūrinėti internetines baldų galerijas.

• Pirmiausia – muitų mokestis. Užsisakinėti iš užsienio rinkos ne visada apsimoka jau vien todėl, kad masyvesni, sunkesnis ir daug vietos užimantys kainuos daugiau. Jų transportavimas iš Amerikos ar Kinijos gali būti keblus, o juk tikrai nesinori, kad Jūsų brangiai kainavę nauji svetainės baldai imtų ir užstrigtų kažkur viduryje Honkongo.

• Antra – tikrai galima rasti begalę skundų ir įvairiausių nuotraukų, kaip žmonės, užsisakę kažką internetu iš nepatikimos svetainės, gavo tai, ko visiškai nesitikėjo. Stilingi baldai internetu – nuotraukoje viskas gražu ir tvarkinga, o štai ką gausite – siurprizas.

• Laukimas, prakeiktas, erzinantis ir visada šiek užsitęsiantis laukimas. Užsisakėte baldus iš užsienio? Na tai dar pora mėnesių palaukit. O štai Lietuvoj per tiek laiko ir kelis komplektus pagaminti spėtų. Ir dar kaina mažesnė būtų.

 

Su mažomis, mažai kainuojančiomis prekėmis, kaip spalvotos kojinės, vandens gertuvė ar naujas telefono įkrovimo laidas, galima ir pabandyti. Tačiau su baldų užsakymu iš interneto juokauti nerekomenduojame. Geriau rinkitės lietuviškus jau žinomus ir gerai pažįstamus prekės ženklus. Nuvykite į saloną, apžiūrėkite, o jau tada, kai realiai žinosite kas kaip ir su kuo, jei apsimoka, užsisakykite iš internetinės tos įmonės parduotuvės. Aišku, ar verta, sužinosite tik išbandę, tačiau geriau tai daryti ne iš užsienio rinkos.