akių lęšiai

Akinius padėkite šalin ir nešiokite lęšius

Dar visai neseniai visi nešiodavo akinius ir tik pasvajodavo kaip būtų šaunu jų atsisakyti, bet taip pat puikiai matyti pasaulį. Išrasti ir žaibiškai paplitę akių lęšiai tokias mintis pavertė realybe. Dabar vos per kelias sekundes įdėti lęšiai leidžia viską aplinkui matyti kur kas aiškiau ir itin patogiai. Su akių lęšiais galima maudytis, sportuoti, užsiimti kita mėgstama aktyvia veikla, kurią paprastai tekdavo riboti arba visai atsisakyti dėl pavojaus susigadinti akinius. Lęšiai akims gali būti įvairaus stiprumo, spalvų, bet visais atvejais jie suteikia daugiau komforto. Tad gal tikrai metas akinius keisti į akių lęšius, jei to dar nesiryžote padaryti anksčiau?

 

Kontaktinių lęšių privalumai

Nors akiniai nėra bloga priemonė geresniam regėjimui užtikrinti, visgi tam tikrais momentais tikrai norisi surasti kur kas patogesnį sprendimą, ypač planuojant ar gyvenant aktyvesnį gyvenimą. Tokiais atvejais privalu įsigyti ir nešioti kontaktinius lęšius. Akių lęšiai daugelio yra jau pamėgti ir nešiojami dėl kelių akivaizdžių privalumų:

– Lęšius paprasta įdėti, nors akinius užtrunka užsidėti taip pat labai trumpai, lęšiai įdedami palyginant irgi visai nesunkiai;
– Jie yra įvairių stiprumų, taigi tinka asmenims, kurių regėjimui reikalinga minimali korekcija arba tiems, kurie itin silpnai viską mato.
– Su akių lęšiais galima maudytis, plaukioti baseinuose, eiti į pirtis, jie nesušlaps, neužrasos ir dėl to nebus trukdoma užsiiminėti aktyvia veikla. Visiškas komfortas su kontaktiniais lęšiais pasijaučia ir užsiiminėjant kitu aktyviu galbūt net ekstremaliu sportu.
– Galima lengvai keisti įvaizdį. Akių lęšiai gali būti įvairių spalvų – nuo rudų, juodų, netgi visiškai baltų, ar priminti tikras tigro akis. Žaisti įvaizdžiu visai nesudėtinga, o ir įdomesnių spalvų ar raštų akių lęšiai gali turėti dioptrijas, tad nebūtinai jie bus tinkami tik asmenims su gera rega.

 

Kartą įsigijus nesinorės jų atsisakyti

Akių lęšiai yra geras sprendimas ir paprastai tai išbandę asmenys prisiriša ir dažnai nešioja kontaktinius lęšius. Visgi, kontaktiniai lęšiai, kad ir kiek jie privalumų turėtų, turi būti prižiūrimi specialiai ir labai atsakingai. Akių lęšiams nepamirškite įsigyti specialaus lęšių skysčio, konteineriuko jiems laikyti ar kitų priedų, padedančių paprasčiau rūpintis jų priežiūra. Ir net jeigu Jums nepatiks akių lęšiai, visuomet galėsite grįžti prie savų akinių.