lovos dvigulės, 8 faktai apie dideles lovas, dvigulės patogios lovos

8 faktai apie dideles lovas

Lova yra viena svarbiausių baldų mūsų namuose. Jos dėka mes galime ilsėtis, miegoti ir net žaisti. Tačiau kokius kitus privalumus teikia didelė lova apie kuriuos dažnai nesusimastome?

 

  1. Ergonominiai tyrimai rodo, kad poros geriau išsimiega dėl didelės lovos. Dvigulės ir didelės lovos yra būtent tai, kas leidžia nevaržomai miegoti vienam šalia kito.
  1. Iki 50-ies metų, mes praleidžiame trečdalį savo gyvenimo lovoje – kiekviena iš mūsų lovoje praleido apie 16 metų. Jeigu ketiname ir toliau leisti laiką savo lovoje, kodėl nepagalvojus apie turistinės kelionės bilietą pirmąja klase?
  1. Lovos dydis nebūtinai turi priklausyti nuo lovos kainos. Atidėjus kelis vidutinius atlyginimus, gali nusipirkti ypač patogią dvigulę lovą.
  1. Daugiau nei 16-a šalių perka didesnes lovas nei D. Britanija, kurioje didelė lova – esminis miegamojo privalumas. Olandija, Ispanija, Graikija ir kitos Europos šalių gyventojai miega erdviose lovose (160 cm. ir 200 cm.). Britų namuose vis dar – 135 cm ir 190 cm lovos. Dvigulės lovos esminis principas geras miegas, kurio privalumu naudojasi dauguma pasaulio gyventojų.
  1. Du trečdaliai vis dar pasirenka standartinio dydžio lovas. Tačiau akivaizdžiai ryškėja ir didelių lovų paklausa šiandien. Daugelis šiuo metu nevengia rinktis „karališko dydžio lovų“.
  1. Dažnai nepagalvojame, kad vietoj to, jog nusipirktume didelę ir patogią lovą, mes įsigyjame mažiau būtinų daiktų, kuriuos galiausiai panaudojame viena du kartus ir jie lieka dulkėti sandėliuke.
  1. Vidutiniškai žmogus kas naktį apsiverčia nuo šešiasdešimt iki septyniasdešimt kartų, kas gali lemti nepatogų antrosios pusės miegą. To išvengti gali padėti didelė ir plati lova.
  1. Ramaus ir saldaus miego pagalbininkas – neabejotinai karališko tipo, didelės lovos. Dvigulės lovos atsisakyti neišeis jau po pirmo bandymo.

 

Didelės lovos neabejotinai yra svarbiausias pirkinys miegamojo kambariui. Rinkdamiesi lovas visada atsižvelkite į jos dydį. Taip pat atminkite, kad lova tai ilgaamžė investicija.