moteris lovoje

7 intymios prekės, kurias privalote išbandyti

Jei iki šiol nebuvote nė kojos įkėlę į sekso prekių saloną, nors lytiniais santykiais ir jų teikiamu malonumu mėgaujatės jau ilgą laiką, atrodo, būsite praleidę kažką svarbaus. Įdomu ką? Na, jei iki šiol mėgavotės įprastu, tradiciniu, ar dar kitaip vadinamu „vaniliniu“ seksu, vadinasi, nežinote, kiek daug įtakos lytiniam gyvenimui gali turėti įvairios intymios prekės. Pateikiame prekių sąrašą, kurias tiesiog privalu išbandyti tiems, kuri nori įnešti į savo lytinį gyvenimą daugiau spalvų bei įvairovės.

 

1. Nelygaus paviršiaus prezervatyvai

Šiandien prezervatyvų kainos tikrai „nesikandžioja“, o internetu (prezervatyvai.com) jų galima nusipirkti ne tik daugiau, bet ir daug įvairesnių. Kadangi jų rūšių yra tikrai labai nemažai, mūsų siūlymas išbandyti vieną iš jų. Nelygus paviršius suteiks naujų pojūčių ne tik Jums, bet daug labiau sujaudins ir Jūsų partnerę.

 

2. Kvapu arba skoniu praturtintas lubrikantas

Lytinis gyvenimas atrodo nuobodis? Neleiskite, kad toji rutina ir įprastumas įleistų šaknis! Išbandykite skoninius ar kvapais papildytus lubrikantus, kurie ne tik padės išvengti nemalonios trinties, skausmo ar sausumo, bet taip pat įneš daug naujų pojūčių ir potyrių. Kvapai ir skoniai gali būti labai įvairūs (braškių, bananų, vyšnių, šokolado…)

 

3. Vibratorius

Jei viskas atrodo gerai, tačiau įžanginiai žaidimai vis tiek kažkokie per trumpi – gelbės vibratorius. Jų galima rasti labai įvairių, be to ne tik skirtų moterims, bet ir išskirtinai poroms. Pratęskite įžanginius žaidimus ir juntamus malonumus.

 

4. Seksuali intymi apranga

Nedidelės prezervatyvų kainos leidžia įsigyti įvairios kontraceptinės apsaugos ir apsisaugoti nuo neplanuoto nėštumo. O intymi apranga ir seksualūs apatiniai leidžia išvaikyti lovoje šaknis leidžiantį nuobodulį. Manote, kad mylimąjį sunku sujaudinti? O Jūs pabandykite įžengti į miegamąją pasipuošusi viliojančiais nėrinukais.

 

5. Erotiniai žaidimai

Stalo žaidimai pagyvina vakarėlius, erotiniai žaidimai – lytinį poros gyvenimą. Tokius galima pirkti dovanų ir nesijausti kaltam. Be to, neretais atvejais erotiniai žaidimai dažnai leidžia geriau pažinti ne tik partnerio pomėgius, bet ir savo paties.

 

6. Antrankiai

Tikrai ne visus domina įvairūs suvaržymo žaidimai, tačiau Jūs nežinote – galbūt Jūsų partneris ar partnerė turi užslėptų norų, fetišų ar seksualinių svajų? Vienas suvaržymas, o pojūčių dvigubai ar net trigubai daugiau.

 

7. Vaginaliniai kamuoliukai

Norite suteikti mylimajai daugiau naujų pojūčių ir sustiprinti geismą? Padovanokite jai vaginalinius kamuoliukus. Tai viena iš tų prekių, kurios teikia ir malonumą, ir naudą (treniruojami makšties raumenys).

 

Yra daug dalykų, kurie gali išvaikyti seksualinio gyvenimo rutiną, tačiau dažnai daug didesnė egzistuoja baimė įžengti į sekso prekių saloną. Ieškokite jų internetu ir Jums nereiks raudonuoti prieš pardavėjas bei su svetimais aiškintis santykių problemų.