akių lęšiai, makiažas, sveikata

5 makiažo patarimai nešiojantiems kontaktinius lęšius

 

Dauguma merginų be makiažo negali praleisti nei vienos dienos. Jis iš tiesų paryškina veido bruožus ir suteikia merginai papildomo žavesio. Visgi net ir puikios kokybės akių lęšiai iš Gerilesiai.lt su makiažu gali sureaguoti netinkamai. Jeigu nešiojate kontaktinius akių lęšius, labai svarbu laikytis kelių patarimų, kurie padės išlaikyti akis sveikas.

 

1. Nepamirškite nusiplauti rankas

 

Visada rekomenduojama lęšius įsidėti prieš darantis makiažą. Visgi kartais užmirštama juos įsidėti prieš viską. Jeigu lęšius įsidedate vėliau, turite būtinai nusiplauti rankas, kad ant jų nebūtų jokių makiažo likučių. Be to, taip pat svarbu, kad dedant lęšius į akį nebūtų jokios kitos galimybes makiažo dalelėms patekti į akį.

 

2. Nenaudokite seno makiažo

 

Senas, jau pasibaigusio galiojimo makiažas ne tik kenkia pačioms akims, bet taip pat gali sukelti infekciją ar akių ligą. Ši rizika ypač padidėja, jeigu nešiojami lęšiai. Taigi, kaip ir nauji akių lęšiai iš Gerilesiai.lt turi būti įsigyjami pasibaigus senųjų galiojimo laikui, taip pat turi būti pakeičiamas ir akių makiažas.

 

3. Makiažu nesidalinkite

 

Svarbu žinoti, kad infekcijos ar net grybelis gali plisti dalinantis makiažu. Todėl reikėtų kuo labiau vengti savo makiažą skolinti kitiems. Be to, parduotuvėse nereikėtų išbandyti bandomųjų produktų, nes ant jų bakterijų gali būti iš ties daug. Juos išbando tikrai nemaža dalis makiažą besirenkančių parduotuvių klientų.

 

4. Pirkite nealergizuojančius produktus

 

Nešiojant kontaktinius lęšius alergijos tikimybė tik padidėja. Renkantis makiažo produktus reikėtų rinktis tokius, kurie nealergizuoja. Tai svarbu net jeigu jūsų akys ir nėra alergiškos, nes kartais makiažo produktai gali netinkamai sureaguoti su akių lęšiais.

 

5. Atsargiai užsidėkite makiažą

 

Nors Gerilęšiai.lt internetinėje svetainėje rekomenduojami akių lęšiai yra tvirti ir kokybiški, makiažą užsidėti reikėtų itin atsargiai. Pavyzdžiui, jeigu dažomasi važiuojant automobiliu ar kita transporto priemone, labai didelė tikimybė, kad sujudėjus pažeisite akių lęšį. Jį galima netyčia subraižyti ar net suplėšyti, todėl geriau makiažą užsidėti ramioje vietoje.

 

Kartais net ir jautrioms akims skirtas makiažas gali būti netinkamas jūsų akims ir netinkamai reaguoti su jūsų nešiojamais lęšiais. Jeigu užsidėjus makiažą jaučiamas dirginimas, reikia kuo skubiau makiažą nusivalyti ir kreiptis į savo akių gydytoją.