tušinukai su logotipu, verslo dovana, darbas

3 idėjos ieškantiems praktiškos verslo dovanos

 

Daugeliui įmonių jau yra žinoma, kaip svarbu teikti verslo dovanas klientams, verslo partneriams bei darbuotojams. Visgi dažnai pritrūksta idėjų, koks daiktas atitiktų dovanos gavėjo poreikius ir, žinoma, užtikrintų gerą įspūdį. Tušinukai su logotipu ar patogūs puodeliai yra keletas tokių idėjų, visgi verta apžvelgti ir kitas originalias, praktiškumu pasižyminčias dovanas. Galbūt šios idėjos Jums pasitarnaus kaip įkvėpimas nustebinti ir savo darbuotojus ar kolegas.

 

Kelioniniai krepšiai

 

Galbūt šis daiktas dar nėra itin populiari bei plačiai naudojama idėja verslo dovanai, visgi dovanos adresatą talpus, patvarus kelioninis krepšys ar kuprinė tikrai nustebins savo originalumu. Tokia dovana yra itin praktiška ir funkcionali, o tinkamai pasirinkta ji užtikrins patogų naudojimą. Rinkitės kelioninį krepšį, jeigu norite nudžiuginti daug keliaujantį darbuotoją ar verslo partnerį. Toks dėmesingas gestas leis suprasti, kad yra domimasi asmens poreikiais, kas ypač svarbu geram įvaizdžiui sukurti.

 

Kokybiški rašikliai

 

Geros kokybės pieštukai ir tušinukai su logotipu yra tradicinė, tačiau itin naudinga bei patraukli dovana. Šios priemonės darbe naudojamos kasdien, dėl ko nereikės abejoti, kad padovanotas pieštukas ar rašiklis gulės stalčiuje ir taps nuobodžia, jokios vertės neturinčia dovana. Tiek solidžius, tiek išskirtinės, žaismingos išvaizdos tušinukus bus nesunku parinkti darbuotojui ir verslo partneriui su skirtingais poreikiais.

 

Praktiškos užrašinės

 

Užrašinių, kaip ir rašiklių ar puodelių su logotipu yra įvairių. Daugelis jų skiriasi savo pritaikymu bei skirtingų poreikių patenkinimu. Jei renkate dovaną natūralumą, ekologiją vertinantiems asmenims, Jums tiks knygelės padengtos specialia kamštine medžiaga. Itin skubantiems ar su savimi kišenėse daug daiktų mėgstantiems nešiotis darbuotojams dovanokite užrašų knygutes su patogiais skyriais telefonui, pieštukui, rašikliui ar kitiems smulkiems, svarbiems daiktams laikyti.

 

Šios paminėtos verslo dovanos – kokybiški tušinukai su logotipu, užrašinės ir kelioniniai krepšiai, kuprinės – yra tik keletas puikių pavyzdžių, kaip tinkamai parinktas daiktas gali turėti nemažai teigiamos įtakos įmonės įvaizdžiui ir pasitikėjimo skatinimui. Puikiems rezultatams itin svarbi ne tik stilinga, bet ir kokybiška bei funkcionali verslo dovana.