Puslapis 1 iš 1

Komentarų: 19

 1. Dali.us

  Vidada megau panashius skaitalus… zmoniu skundai (tiesos nera labai daug, bet skaityt malonu)

  Beje, nevisus prekybos centru pavadinimus ishvalei. liko pvz: “ka esu dirbusi, tai Maximos nebuvo ten parasyta”. Pradzioj isvalyta.. viduryje teksto liko.

 2. Evaldas

  Pritariu Dali, kažkaip abejoju, ar čia labai daug tiesos. Be to, remiantis keliais konkrečiais atvejais negalima daryti išvadų apie visą prekybos tinklų rinką. Visada galima surasti kontraargumentų.
  Bet taip, prekybos centre darbas – tai ne visą dieną sėdėti ofise prie kompiuterio. Taip, jis nėra labai gerai apmokamas. Taip, ten dirba bet kuriam darbdaviui patys geriausi darbuotojai – tylios neišsilavinusio perlytės, nemokančios ginti savo interesų.

 3. Andrius

  Nėra dūmų be ugnies. Pats girdėjau visokių visokiausių istorijų šia tema. Taip pat žinau, kad laikui bėgant prekybos centrai darbo sąlygas gerino. Kitaip, jų verslo modelis būtų žlugęs. O darbuotojams teko susipažinti su darbo teise, kad žinotų savo teises darbo metu ir nedarytų iš eilės visko kas yra liepiama.
  Deja, negalime sužinoti, kokia darbuotojų dalis (procentais) buvo nepatenkinti darbo sąlygomis. O be to, blogų darbdavių ir darbuotojų pilna visur.
  Sutinku, kad tema aktuali net ir šiandien, nes tūkstančiai žmonių tiesiog vergauja…

 4. scania

  Nedirbu prekybcentryje, bet irgi visokių pokštų būna.
  Todėl šitie skundai atrodo įtikinami. Atmetus emocijas – darbo laikas „laisvas“, trūkumai apmokami iš algos (?!), kasininkas dirba salėje…
  Esmė tame, kad nė velnio negali pakeisti. Jokie inspektoriai, institucijos, seimai ar dar balažin kas – jie yra tik priedas prie darbdavių :D
  Visi vaistai – asmeninės pažintys ;)

 5. komjaunuolis

  Dirbau sandėlininku prekybos centre. Dideliame. Pamenu kokios sąlygos ir situacijos būdavo. Ten, kur rašo apie pietus, trunkančius 20min. neperdeda. Žinoma, daug kur emocijos valdo skundus, bet bendra masė tokia ir yra. Taip sakant, labai daug tiesos.

 6. Dovydas Sankauskas

  Iš pradžių perskaičiau 7 straipsnių ciklą, kurio pagrindinė mintis: prekybos centrai yra gėris, nes jie yra tai, ko nori vartotojai. Kone kiekvienas straipsnio argumentas baigiasi tuo, kad dabartinė mažmeninės rinkos pasiekė dabartinę būseną todėl, kad ji buvo naudinga vartotojui.

  Dabar perskaičiau skundų sąrašą. Vilhelmai, tęsiant tavo retoriką, darbo sąlygos prekybos centruose yra tokios, nes vartotojai tokių nori.

  Man darosi nejauku gyventi tokioje Vilhelmų valstybėje.

 7. Alanas

  Tai ir yra ,ne kas kita ,o tikru tikriausia baudziava.

 8. Rita

  nors pati nedirbau pardavėja, bet puikiai suprantu tas moteris. prašom – kad ir šių dienų pavyzdys – vos peržengi tam tikros parduotuvės slenkstį, išgirsti – “labadiena, šiandien visos prekės po 3 litus, geresnės kokybės drabužiams 50 proc nuolaida”. girdėta frazė? O jei nieko ir nepirkai – atsisveikina. ne iš pirmo karto supratau, kad šis pasakymas taikomas būtent MAN, t.y. KIEKVIENAM įėjusiam pirkėjui, o ne šiaip šūkaliojama karts nuo karto. O kai ką perki, priėjus prie kasos dar kartelį: “laba diena, …niolika litų, ar maišelio reikės?, jūsų grąža, geros dienos”. Aš priėjusi padaviau prekes, atsakiau į pasisveikinimą ir iš karto pasakiau “nereikės”. matytumėt kaip atgijo pardavėjos veidas! nes pasirodo aš buvau vienintelis žmogus, kuris iš karto pasakė, kad nereikės maišelio, tai reiškia ne tik tai, kad sutrumpėjo PRIVALOMOJI pardavėjos frazė, o ir tai, kad bent vienintelis žmogus supranta jų darbą. Bet juk ten apsipirkinėja ir daugiau pardavėjų darbą dirbančių moterų, tačiau supratingumo – nerasta….. tokia jau ta realybė. Patys įdėmiau skaičiuokim grąžą, stebėkime kainas etiketėse, kainas kasos monitoriuose ir supraskime – mums, stovinties šiapus kasos aparato, viskas daug paprasčiau, nei sėdinčioms/stovinčioms anapus.

  1. Lautaro

   If you want to just lose body fat, you’ll have to exercise eogunh to keep your current muscles the same. This will probably be a bit more than you usually exercise if you go on a diet.low-carb diets also help with the body fat losing, but you’ll still have to add some exercise to keep from losing your muscles.I bet a body building magazine would have some tips for this type of thing.

  2. Salambo

   Copy of birth certificate for babySome baby salve just in case, but if that’s miinssg (or bath / teeth stuff), they do have drugstores and such out there. :) wallet (with photo id)Did you want to take your ipod?Pull the spray and sunscreen out of the diaper bag – they may need to go in with the other liquids / gels. Same with the salve.

  3. TachileikCity

   I am sure you don’t need any advice & I have only been to ohau & kaui so….mai tai away!Pictures are alwyas so wonderful over here….your little bobble(?) girl is the sweetest!

 9. kilobyte

  Aš pats dirbu salės darbuotoju xxx maximoje ir nėra ten tokių baisiu dalyku kaip čia yra rašoma na aišku čia priklauso kur papulsi, man pačiam irgi teko girdėti apie tokius baisius dalykus. O pas manė viskas yra kitaip pvz: Rukyt ir į tualeta einu kada noriu, kad pavalgyt duodama viena valada, nemokamai maitina, vadybininkė ateina rėtai , o jejgu ir atėina tai tik dėl to kad patikrint ar visos prekės yra lentynoi kuriems turi buti rytoj akcija, be reikalo ji nebeateina. Vadovybe kalbasi su manim normaliu tonu. Nemažai prekių sukrauna patys tiekėjaj, gana dažnai būna momentu kada ir kokias 2-3 valandas beveik nėra ką veikt. Na aišku jejgu darbe pastoviai kažką daryčiau blogai tai situacija pas manė butų jau kitokia.

  1. Jyoti

   Carin PolczynskiHey, Tai beggarly boeuuqt, eh? Now I know why you looked at me funny! I pray your website is often visited and that God blesses you with much to add to it in the days ahead. Lookin’ good! (I think you should have me as a guest sometime if I do say so myself!)

  2. Aya

   HiI read your articlel Tai Chi and Hearts. I watend to know is there a wayFor a Tai Chi class to be billed to Medicare?ThanksJames BrownAutumn Healthcare

Komentuoti